John Moyer

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Disambug Ten artykuł dotyczy amerykańskiego muzyka. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
JohnMoyer

Jego dready to jedyny nu metalowy akcent w zespole

John Moyer (ur. 30 listopada 1973) – basista z Teksasu, znajomy Chucka Norrisa, od 2004 roku szeregowy członek Disturbed. Na zasadzie pierwszy lepszy zastąpił wyrzuconego z powodu niefortunnego prezentu dla wokalisty Kmaka.

[edytuj] Wkręcenie się w zespół

Wchodząc w szeregi zespołu, w którym karty rozdaje łysy Żyd-koks w bezrękawniku należało zachować szczególną ostrożność w swoich poczynaniach. Tym bardziej, że był to okres, w którym każdy ambitny basista zesrałby się za możliwość dołączenia do tak popularnej kapeli. Moyer z początku wtajemniczony został w nagrywanie albumu Ten Thousand Fists, a gdy podołał temu zadaniu w nagrodę wystąpić mógł w teledysku Stricken. Nagrania te widocznie były kiepskiej jakości lub wielokrotnie powtarzane, ponieważ w owym teledysku nie widać jego twarzy, a jedynie (drogi) sprzęt.

[edytuj] Indestructible

Po trudnych początkach oraz próbie czasu, przyjęty do świętych szeregów zespołu Moyer dostał dosyć sporą działkę. Co więcej, większość Indestructible to był jego czas. Nic dziwnego, w końcu jego obycie z jedną piosenką trwało 3, a nie 8 lat, dzięki czemu miał więcej patentów na jej zagranie niż jego doświadczeni bracia. Album sprzedał się wyśmienicie, wszyscy zapomnieli o Kmaku, a Moyer wraz ze swoimi dreadami stał się jednym z charakterystycznych punktów zespołu.

Nasze strony
Przyjaciele