FANDOM


YouTube logo (2013-2015)
Żałosne, nie?
Miotacz-kamieni

Łap kamienia!

Kamień

świecący kamień UFO

Kto jest bez grzechu, niechaj pierwszy rzuci kamieniem

Jezus Chrystus o kamieniu

Daj kamienia!!

Kibic ligi wojewódzkiej o kamieniu

Papier, kamień, nożyce

Kamień w znanej grze ludowej

Kamień – przedmiot o charakterze twardym. Jest masowo używany przez kibiców piłkarskich oraz chuliganów. Dawno, dawno temu był używany do robienia broni dla powyższych grup społecznych, co dobitnie dowodzi, że wtedy ich przedstawiciele byli dużo inteligentniejsi od reszty, bo potrafili chociaż broń zrobić. Dzisiaj używa się kamieni w postaci podniesionej z ziemi.

Historia edytuj

W czasach prehistorycznych ludzie nie znali jeszcze łyżek i widelców, więc jedli kamieniami. Potrawy układali na kamieniach, wsadzając do ognia m.in. mięso. Później odkryli, że kamienie pękają. Ówcześni naukowcy doszli do wniosku, że można ten fakt wykorzystać do wytwarzania wspomnianej już wyżej broni dla kibiców. W czasach biedoty chłopskiej niektórzy ludzie jedli kamienie, ale doszli do wniosku, że są twarde i niesmaczne, a kupa nie chce wyjść. Z tego powodu przerzucili się na bardziej praktyczne i przyszłościowe zajęcie – gryzienie piachu.

Ciekawostki edytuj

  • Epoka kamienia spowodowała, że większość ludzkości stanowili rzeźbiarze, czego nie można powiedzieć o stanie dzisiejszej populacji.
  • Gołębie (i inne ptaki) jedzą kamienie, ponieważ pomaga im to w trawieniu…
  • …ale jeśli wezmą za duży, często zrzucają go z dużej wysokości, oczywiście na Ciebie.
  • Niektóre inne zwierzęta (np. psy) również spożywają kamienie w celu zaspokojenia potrzeby na witaminy i sole mineralne.
  • Talibowie wykorzystują kamienie aby uczyć kobiety wierności.

Rodzaje edytuj


Exploded Borgward IV Warsaw uprising To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny wojskowości. Jeśli lubisz wstawać o czwartej rano – rozbuduj go.