Kosmodisk

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Kosmodysk

Kosmodysk, którego „polecam wszystkim, bo mię bardzo pomóg. Nie odczuwam żadnych bóli”

Kosmodisk (również Kosmodysk) – jest to rewelacyjny przedmiot, który został rozpropagowany w Polsce dzięki TV Market. Dzięki temu urządzeniu wielu ludzi odnalazło swój prawdziwy sens życia, polepszyły się stany emocjonalne oraz duchowe naszych obywateli. Kosmodisk wyciągnął wielu ludzi z poważnych dołków i depresji, a przede wszystkim wyleczył bóle kręgosłupa. Od niedawna polecany przez obrońców praw zwierząt po wyznaniu, że „umożlywił mię spacery z moym psem Kajtkiem”. W roku 2000 sprawa Kosmodisku opanowała już cały kraj i inne pośrednie firmy również postanowiły wspomóc rozwój tego genialnego projektu.

[edytuj] Reklama

Reklama Kosmodisku opiera się na zapętlonym zdaniu „polecam wszystkim cierpiącym na bóle kręgsłupa Kosmodysk, który mię bardzo pomóg[1]”.

Jedynie na początku słyszymy zdanie wprowadzające: „To był koszmar! Czułem się jak stary dziadek!” (mówione przez jakiegoś starego dziadka).

[edytuj] Rodzaje i typy

Na rynku można zobaczyć wiele różnych odmian tego przyrządu i większość z nich jest tylko marnymi podróbkami.

Przodującymi rodzajami oryginalnych Kosmodysków są:

  • Kosmodisk Classic (pas masujący kręgosłup).
  • Komsodisk Prestige (pas do samochodu).
  • Kosmodisk Active (pas sportowy).
  • Kosmodisk Support (stabilizatory kolan, nadgarsków i kostek).

Z nieoficjalnych źródeł dowiadujemy się, że trwają prace nad nowym produktem Kosmodisk Schoolbag, przeznaczonym dla obciążonych książkami pleców dzieci w wieku szkolnym. Masujący pas ma być kompatybilny z większością dostępnych na rynku plecaków/tornistrów.

Przypisy

  1. Wymowa, jak najbardziej, oryginalna.
Nasze strony
Przyjaciele