Legionowo

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Co to jest?

Typowy Polak o Legionowie

To jakaś siedziba Legii?

Prawdziwy kibic Legii o Legionowie

Legionowo – zapomniana mieścina znajdująca się w województwie mazowieckim. Ponoć siedziba powiatu legionowskiego. Chodzą słuchy, że miasto to jest najgęściej zaludnionym w Polsce, ale nikt o tym nie wie i nie będzie wiedział. W 2012 roku w trakcie EURO 2012 Grecy popijali sobie tutaj piwko, a w 2014 dzieciarnia z Krymu przyleciała w to miejsce na spadochronach, aby dowiedzieć się jak tragiczne jest życie w Polsce. Ruscy mają zamiary wysadzenia tego miasta.

[edytuj] Historia

Historia Legionowa zaczyna się w 1877. Było ono wówczas nazywane Guciem Gucinem. Kilkanaście lat później Ruskie postanowiły założyć sobie tam garnizon. Po 24 latach sielskiego żywotu, Szwaby zajęły to zadupie i trwali tam do 1918, czyli do przyjścia Polaków.

W trakcie drugiej wojny światowej, w 1944 wybuchło tutaj na kilka dni powstanie warszawskie, ale i tak nikt o tym nie pamięta.

Po wojnie przez długi okres czasu sypialnia Warszawy, ale o tym też już nikt nie pamięta.

[edytuj] Mieszkańcy

Istoty tutaj mieszkające są zazwyczaj sportowcami (chwalą się swoją areną, choć szkoła ma tam większą halę), a jak nie, to są tutaj tylko dlatego, że mają blisko do roboty. Prawdopodobnie lubią pociągi.

[edytuj] Klimat

To samo co w reszcie woj. mazowieckiego, czyli brud, smród i ubóstwo nic ciekawego.


Crystal Clear app internet To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny geografii. Jeżeli kiedykolwiek widziałeś to miejsce – rozbuduj go.

Koniec autostrady Ten artykuł dotyczy jakiejś pipidówy, sądząc po jego rozmiarze. Jeśli sprzeciwiasz się zaniżaniu znaczenia tej metropolii – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele