Leszek Bubel

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Ujednoznacznienie Ten artykuł dotyczy polskiego polityka. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Garrick as Benedick.jpg

Leszek Bubel zaprasza Żydów do pieca

Bubelzerwimycka04:18

Bubelzerwimycka

Bubel w swoim superhicie

Antysemicki napis na murze w Kłajpedzie.jpg

Antysemickie[1] dzieło Leszka Bubla[2]

Hasidim.jpg

Obiekt nienawiści Leszka Bubla

Leszek Bubel i Janusz Rewiński.jpg

Leszek Bubel na libacji

ByeFor Geremek06:12

ByeFor Geremek

Bubel Band - Marsz żałobny remix

Leszek Bubel (właśc. Izaak Szloma Bubelbaum lub Srul Bubelstein, ur. 19 stycznia 1957 w Węgrowie) – polski polityk, z zawodu złotnik, kandydat na prezydenta w latach 1995 i 2005, znany z antysemickich i rasistowskich wystąpień, kandydat na posła, a nawet senatora. Jednak ilość głosów, które uzyskał we wszystkich tych startach była tak niewielka, że aż niepoliczalna i liczona w ułamkach. Obecnie jest prezesem Polskiej Partii Narodowej.

[edytuj] Życiorys

Leszek Bubel urodził się w bliżej nieokreślonej wsi 19 stycznia 1957 roku. W roku 1977 dostał się na Uniwersytet Antysemicki, który ukończył z wyróżnieniem. Po ukończeniu UA, zajął się złotnictwem, czyli kradł złom i malował go na żółto. W ten sposób dorobił się milionów. Zaczął wydawać prasę antysemicką. Wydał kilka znanych gazet i czasopism, większość niestety została przerobiona na papier toaletowy.

Średni nakład jego wszystkich gazet to 70 egzemplarzy. Nie ma takiej ceny, żeby pokryć koszty związane z wydrukiem i kolportażem. W związku z tym Leszek Bubel dopłaca do interesu pieniędzmi zarobionymi na złotnictwie.

[edytuj] Kłopoty z prawem

W związku z kontrowersyjnym nawet jak na gazety Bubla artykuł o tym, że Żydzi są winni wszelkich klęsk i wszystkich wojen na świecie, Leszek Bubel, prezes PPN został zawieziony przez ABW do szpitala dla chorych psychicznie w Tworkach, gdzie przebywa do dziś i nic nie zapowiada rychłego wyjścia.

[edytuj] Bubel Band

Leszek Bubel znudzony pobytem w psychiatryku rozpoczął działalność muzyczną. Jego debiutancki przebój „Longinus Zerwimycka” sprawił, iż stał się idolem młodych nastolatek. Leszek Bubel wydał już sześć płyt, recenzuje je tylko prawica.net, dając Bublowi niezbędną przestrzeń medialną, a jego twórczość można posłuchać i obejrzeć na YouTube.

[edytuj] Zobacz też

Przypisy

  1. A jakże inaczej
  2. Co z tego, że na Litwie
Nasze strony
Przyjaciele