Life is Peachy (album)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Life is Peachy
Wykonawca KoЯn
Wydany 15 października 1996
Nagrywany kwiecień-lipiec 1996
Gatunek Nu metal
Długość za długi
Wytwórnia Epic Records, Immortal Records
Producent KoЯn, Ross Robinson
Następny Album Za mną panowie!
Poprzedni Album kukuЯydza
 

Life is Peachydrugi album kukurydzianej grupy muzycznej pochodzącej z Bakersfield (USA. Całość można opisać jako wewnętrzną przemianę zespołu – obok warczenia, jęków i krzyków pojawia się szczekanie (którego Davis używa aż za często). Ostatnia płyta zespołu, o której można powiedzieć, że nie jest je{{Cenzura3) – ną komerchą, o ile w przypadku tego zespołu może być ogóle mowa o niekomercyjnych płytach.

[edytuj] Tracklista

 1. Twist – minuta szczekania, troszkę jęku. To takie streszczenie reszty albumu.
 2. Chi – kolejny, typowy dla KoЯna utwór. Hołd dla łopatologa z Deftones. Mamy narzekanie, narzekanie, chęć śmierci, narzekanie, prośbę o pomoc w samobójstwie, narzekanie, śmierć i stwierdzenia że ma się tego dość. To praktycznie opisuje większość chęci słuchacza podczas słuchania tego czegoś.
 3. Lost – (ang. Zagubiony) – zagubione to są mózgi członków zespołu.
 4. Swallow – Davis znowu oszalał. Mówi, że jest mu źle, że łyka własny smutek, że chce się jCenzura2ć a w kulminacyjnym punkcie stwierdza że jest pedałem i....punkiem...?
 5. Porno Creep – najlepszy kawałek na płycie. Powód? Jest tam tylko jedno zdanie (powtórzone pięć razy). Chodzi oczywiście o „bliżej..tak...chodź do mnie...
 6. Good God – (ang. Dobry Bóg) – kolejna historia o tym, że ktoś Davisowi zniszczył życie i psychikę. Zaczynam się zastanawiać, jak Jonathan rozumie słowo „dobry”.
 7. Mr. Rogers – i kolejna opowieść o tym, że Davis miał zniszczone dzieciństwo, że ktoś go skrzywdził i teraz mały Jon nauczył się nienawidzić. Słodkie.
 8. K@#Ø%! – (pol. KuCenzura2a!) – uczymy się z zespołem podstaw naszego ojczystego języka.
 9. No Place to Hide – (ang. Nie ma gdzie się ukryć) – słowa Davisa do gonionej przez niego dziewczynki.
 10. Wicked – kolejna porcja szczekania, tym razem przy pomocy tego dziwaka z Deftones.
 11. A.D.I.D.A.S. (All Day I Dream About Sex) – (ang. C.D.M.O.S. (Cały Dzień Marzę O Seksie)) – życie numetalowca jest takie trudne...
 12. Low Rider – Brian Welch uczy się śpiewać.
 13. Ass Itch – (ang. Swędzenie dupy) – to z kolei są odczucia tej dziewczynki z utworu No Place to Hide kiedy już Davis ją dogonił. Co było potem wiemy...
 14. Kill You – wzruszająca historia o macosze Davisa, która chciała go zabić (niestety na szczęście jej się to nie udało). No i potem już standard. Czekamy dwie i minuty i słyszymy utwór Twist tylko że bez podkładu muzycznego (reszta zespołu nie była wtedy aż tak pijana, żeby nagrać coś takiego, Davis musiał wlać w nich jeszcze dwa litry spirytusu)

[edytuj] Twórcy

Nasze strony
Przyjaciele