FANDOM


Mamo, nie ma nic do jedzenia!

Dziecko z reklamy Danio o pełnej lodówce
Alkolodówka

Dobrze zaopatrzona lodówka

Lodówka – niewyczerpane źródło światła. Już jaskiniowcy używali ich do oświetlenia swoich jaskiń i grot, zamurowywano je wtedy w ścianach. Obsługa tego urządzenia nie jest skomplikowana, aby je uruchomić należy jedynie otworzyć i ewentualnie odsunąć piwo, które zasłania jakąś tandetną żarówkę, przy czym bardzo ostrożnie postępować z piwem.

Skutkiem ubocznym działania lodówki jest chłodzenie. Można ją więc wykorzystać także do przechowywania najbliższej rodziny, lub ukochanych zwierzątek domowych (jak wiadomo, mięsko najdłużej zachowuje świeżość w temperaturze poniżej zera).

Otwarta lodówka posiada również zadziwiającą właściwość przyciągania zwierząt futerkowych – np. kotów.

Światło lodówkowe

Pytanie nurtujące ludzkość to: czy jak się zamknie lodówkę, to światełko w środku ciągle się świeci? Einstein próbował odpowiedzieć na to pytanie, jednak pomimo iż rozebrał na części kilka(dziesiąt) lodówek, nie udało mu się znaleźć odpowiedzi. Nawet Edison, twórca żarówki miał problem w tej kwestii. Nie mógł przez to spać po nocach, aż w końcu wpadł na genialny pomysł: zamknął się w lodówce. Niestety światło zgasło a on miał klaustrofobię, o której zapomniał, gdyż uważał, że żarówka nie zgaśnie, biedak wykończył się między dolną półką z jajkami a górną z mlekami, po sobie zostawił tylko notes, a w nim na ostatniej stronie napis: kCenzura1a zgasła… Kolejnym śmiałkiem sprawdzającym tę zagadkę był typowy żul z monopolowego, gość zaopatrzył się profesjonalnie w denaturat, wypił trochę przed wejściem na odwagę, jednak nie było mu już później dane wyjaśnianie tejże zagadki… Ani żadnej innej na podstawie obserwacji…

Co znajdziesz w lodówce

 1. Piwo
 2. Przeróżne rodzaje zwierząt futerkowych
 3. I tych już obranych
 4. Serek Danio
 5. Małego Głoda
 6. Światło
 7. Śnieg
 8. Lód
 9. Odcięte palce
 10. Tanie wino
 11. Sałatę
 12. Mleko
 13. Musztarda
 14. Keczup
 15. Chrzan
 16. sałatka ziemniaczana
 17. Majonez
 18. I ogólnie wszystko

Crystal Clear app ksirtet To jest tylko zalążek artykułu o jakimś przedmiocie. Jeśli nie boisz się tego dotknąć – rozbuduj go (artykuł, nie przedmiot).