Młodzi Tytani

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Młodzi Tytani – kreskówka dla dzieci o nastoletnich pajacach, którzy oczywiście walczą ze złem. Mieszkają w kawalerce w kształcie litery T. Tytani wcale nie są tytanami, lecz zwyczajnymi nastolatkami, którzy z pomocą mocy i broni udają, że walczą ze złem, mimo że zło samo przed nimi ucieka.

[edytuj] Postacie główne

  • Robin – „cudowny chłopiec” i fan żelu do włosów. To nastolatek, którego wybrał Batman, by nauczyć go walki. Robin ma przy sobie mnóstwo kijków i innym zabawek, aby móc bić się ze złem, bo bez nich by sobie nie poradził. Ma czarne, stojące włosy. Nosi maskę na oczach (prawdopodobnie, dlatego, że nie ma oczu) oraz zielone kalesony, które zgniatają mu jaja. Kochają się w nim wszystkie nastolatki. Robin oprócz tego, że penis wystaje mu z kalesonów nie ma w sobie nic nadzwyczajnego. Kocha Gwiazdkę, za to że są na równym poziomie intelektualnym.
  • Gwiazdkakosmitka z planety Tamaran, o ile taka w ogóle istnieje. Ma złotą skórę, zielone świecące w ciemności oczy, małe brwi, które ledwo widać i inne drobiazgi, które sprawiają, że wygląda jak kot. Dodatkowo posiada długie, bujne, czerwone włosy. Nosi fioletowe bikini, co sprawia, że wygląda jakby była naga. Ta pełna sex-appealu i idiotyzmu prostytutka dziewczynka strzela piorunami z oczu i rąk, mimo że i tak nigdy nie trafia. Jest najsłabszym Tytanem. Kocha Robina, gdyż w serialu musiała być chociaż jedna para.
  • Bestia – zielony trzynastolatek. Potrafi zmieniać się we wszystkie zwierzęta (stąd wzięło się jego imię). Jest weganinem, dzieciakiem i ogólnie wszystkim, co nie przypomina faceta. Wszyscy uważają go za małego, niedojrzałego idiotę, co sprawia, że nie jest słuchany i traktowany jak reszta. Tak naprawdę bez pomocy Tytanów, Bestia już by nie żył, bo najprawdopodobniej leżałby jak zdeptany pajączek. Spodnie Bestii również są obcisłe, lecz nie zgniatają mu jaj, gdyż są one jeszcze małe z powodu jego niedojrzałości.
  • Cyborg – pół robot – pół człowiek. Gdy był mały miał wypadek, co sprawiło, że został potwornie okaleczony. Jego ojciec powymieniał więc niektóre jego części ciała na części mechaniczne. Zapomniał jedynie o mózgu, co sprawia, że obecnie Cyborg nie zachowuje się jak człowiek. Jest Murzynem, co widać po zachowaniu. Zamiast ręki wysuwa armatę, nóż lub jeszcze inny bajer. Cyborg jako jedyny w filmie nie ma spodni obciskających jaj, a właściwie nie ma ani spodni, ani jaj.
  • Raven – biały jak ściana trup, który mało się rusza, mało mówi i w ogóle nie przypomina żadnego żyjącego stworzenia. Nosi fioletowy niebieski płaszcz, bo bez niego widać jej brzydotę i „nagie” ciało. Ma fioletowe włosy, o ile można nazwać je włosami, i namalowany flamastrem trójkącik na czole. Posiada moc telekinezy, projekcji astralnej i innych rzeczy, dzięki którym udaje najsilniejszą, mimo że sama nie wie, co one znaczą.

[edytuj] Postacie drugoplanowe

  • Żądło – Murzynka, głupia dziewczynka, kochanka Cyborga. Podobnie jak on zachowuje się jak Murzyn i ma super moce. Potrafi strzelać z rąk piorunami, które mało kiedy się przydają. Dodatkowo czasami się zmniejsza, by nikt nie zwracał uwagi na jej seksapil. Gdy jest zmniejszona używa żądełka na jej pięknej dupie. Udaje, że nienawidzi Cyborga, mimo że się kochają.
  • Szybki – mało przydatny łucznik, rudowłosy dzieciak, który nie jest wcale lepszy od Robina. Podobnie jak on nosi maskę, lecz jego kalesony są czerwone i nie opinają mu jaj aż tak bardzo. Nie poradziłby sobie bez swoich zabawek tak samo jak Robin. Czasami nazywany jest Zwinnym, gdyż tak naprawdę nikt dokładnie nie wie, jak on ma na imię, o ile je w ogóle ma.
  • Wodnik – król wód. Umie rozmawiać ze zwierzętami, gdyż sam jest do nich podobny. Ma długie, czarne włosy, ogromne brwi i wszystko, co sprawia, że jest przystojny. Nosi niebieską bluzę, przez którą widać jego napakowane ciało i czarne kalesony, które ściskają mu jaja bardziej niż Robinowi, co sprawia, że lubi być pod wodą, gdyż tam ośmiornice mogą mu je masturbować.
  • Mas i Menos – dwa grube dzieciaki, które są takie same. Jeden ma na koszulce plus, a drugi minus, gdyż bez nich nie byliby Tytanami. Gdy łapią się za palec są bardzo szybkie.
  • Terrablondynka, która jest jeszcze głupsza, niż na blondynkę przystało. Z powodu swej głupoty sama nie wie, czy jest dobra czy zła. Panuje nad ziemią. Kochała Bestię, lecz gdy przechodził mutację zrozumiała, że staje się dorosły, a ona jest dla niego za głupia.
Nasze strony
Przyjaciele