Marlon Brando

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Rarararira rararira rarara

Motyw muzyczny o Marlonie Brando

Marlon Brando alias Złamany Nos (ur. 3 kwietnia 1924 na Sycylii w stanie Nebraska, zm. 1 lipca 2004 w rezerwacie Indian Hollywood w Los Angeles) – amerykański Indianin, mafioso, motorniczy i aktor.

[edytuj] Życiorys

Marlon Brando urodził się jako Marlon Brando na Sycylii. Jako prawdziwy Sycylijczyk, został zatrudniony jako motorniczy w tramwaju zwanym pożądaniem. Tramwaj prowadził brawurowo, często wychylając głowę przez okienko, przez co nabawił się chrypy. Ostatecznie karierę motorniczego zakończył, powodując wypadek, w wyniku wypadku złamał sobie nos oraz doznał objawienia i wydawało mu się, że jest Juliuszem Cezarem lub Kleopatrą.

Po utracie pracy wrócił na Sycylię i tam żarł chleb z oliwą do czasu, aż jedna seniora poprosiła go, żeby został ojcem chrzestnym jej syna. Synek był brzydki i przypominał pacynkę (wł. Pacino), ale Marlon się zgodził. Tam mu się to spodobało, że już zawsze był ojcem chrzestnym trzy razy, a na imprezach chrypiał niezrozumiale, przez co goście padali przed nim na kolana i całowali go, byle przestał.

Na jednej z takich imprez został omyłkowo trafiony korkiem od spumante, w wyniku czego doznał dalszym objawień, tym razem już wydawało mu się, że jest Indianinem.

[edytuj] Filmografia

Marlon Brando zagrał we wszystkich filmach o mafii, trzech o ojcach chrzestnych i paru filmach nie o mafii i nie o ojcach chrzestnych.


P vip To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele