Masturbacja

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Szef.gif TWÓJ TATULO PATRZY!

Ojczulcio widzi, że świntuszysz przed komputerkiem! Zamknij przeglądarkę, zapnij rozporek i rączki na biurko!

Honorowy patronat nad akcją obejmuje Ciocia Dobra RADA

New-Bouncywikilogo.gif Dla tych bez poczucia humoru, eksperci od Wikipedii posiadają nudniejszy powiązany artykuł.
Zobacz: Masturbacja
Onanisto.jpg
Ptasiek.png

Łapanie ptaszka

Zombie.jpg

Masturbacja zombie z Half-Life 2

Roland wali krzepko i Oliwier takoż; i arcybiskup wali więcej niż tysiąc razy, i dwunastu parów też nie zostaje w tyle, ani Francuzi, którzy biją wszyscy naraz

Fragment Pieśni o Rolandzie

Francuzi zsiadają z koni, padają twarzą na ziemię aż arcybiskup w imię Boga pobłogosławi im. Za pokutę nakazuje im tęgo walić

Inny cytat z owego dzieła

W ZSRR to koń wali ciebie

Radziecka inwersja o tym artykule

Twoja prawica – najlepsza dziewica!

Motto onanistów

Masturbacja (onanizm, samogwałt, walenie konia, fapowanie/fapanie, robienie sobie dobrze) – zachowanie autoerotyczne ssaków, praktykowane przeważnie przez osoby, którym mama mówiła, że należy to robić tylko z osobą, którą się kocha. Masturbacja zakończona jest zwykle orgazmem lub niespodziewaną wizytą mamy/taty/babci/etc.

Według amerykańskich badań wykonanych na reprezentatywnej próbie, do masturbacji przyznaje się aż 94% mężczyzn i 85% kobiet[1].

[edytuj] Techniki masturbacji

[edytuj] Masturbacja samców

Samiec do masturbacji używa zazwyczaj kilku palców lub całej ręki (albo nogi). Rzadziej spotyka się specjalne urządzenia, tj. sztuczne waginy, elektryczne masturbatory, ciasta lub wydrążone owoce[2]. Orgazm u samców łączy się zwykle z wytryskiem nasienia - białego płynu o konsystencji zbliżonej do budyniu[3].

[edytuj] Masturbacja samic

Samica do masturbacji używa zazwyczaj palca/palców, całej ręki/rąk, wibratora lub innego urządzenia wibrującego (np. telefon, pralka), sztucznego członka lub innego przedmiotu o fallicznym kształcie (np. ogórek, kiełbasa).

Wyżej wymienione sprzęty mogą również służyć do masturbacji analnej u obu płci. Do takiej formy aktywności niemal niezbędny jest środek nawilżający.

[edytuj] Zgubne skutki masturbacji

Masturbacja jest przyczyną impotencji, niepłodności, gruźlicy, epilepsji, reumatyzmu, ślepoty, rzeżączki, zaparć, hemoroidów, chorób psychicznych, niedorozwoju umysłowego, przedwczesnej śmierci, samobójstw i wyrastania włosów między palcami.

Przypisy

  1. Pozostałe 6% mężczyzn i 15% kobiet kłamie lub nie ma rąk.
  2. Podgrzane uprzednio np. w mikrofali. UWAGA! Zaleca się sprawdzenie temperatury przed użyciem, w celu uniknięcia poparzenia!
  3. Co wskazuje na obecność skrobi, co z kolei wskazuje na genetyczne podobieństwo jąder do bulw ziemniaków, a nie – jak sądzi większość – do jaj kurzych.
Nasze strony
Przyjaciele