Internet Explorer

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

(Przekierowano z Microsoft Internet Explorer)
Skocz do: nawigacji, szukaj
Ie-error

Jeden z efektów graficznych

Ie0-9error

Częsty błąd IE 0.9 beta

Internet Explorer służy do przeglądania internetu z twojego komputera i vice versa

Popularne powiedzenie

Everything exploding...

Hasło reklamujące

Windows Internet Explorer (Interweb Exploder, Dzieło Szatana, Internal Exploiter)przeglądarka (ponoć) uniemożliwiająca komputerowi dostęp do świata, a światu umożliwiająca dostęp do komputera. Program posiada dwie zasadnicze funkcje: jest powszechnie używana do ściągania Frajerkoksa, Teatru lub Świnki oraz służy do przeglądania Internetu z Twojego komputera i na odwrót.

[edytuj] Funkcje

  • Posiada regulację wieszalności.
  • Producent gwarantuje 100% furii, toczenia piany z pyska i wyrzucenia komputera przez okno.
  • IE umożliwia wykonywanie ActiveX-ów, czyli programów wspomagających robienie z naszego komputera stale aktualizowanej bazy wirusów i udostępnianie jej w Internecie.
  • IE 7 automatycznie dba o to, abyśmy mieli wystarczającą ilość snu na dobę. Można bowiem czas na ładowanie/przewijanie stron przeznaczyć na krótkie drzemki.
  • IE zadba o to, żeby komputer się spalił oraz zmienił się w bombę atomową.

[edytuj] Standardy

Warto dodać, że Internet Explorer jako jedyna przeglądarka poprawnie odczytuje standardy stron WWW stworzone przez Billa G. i nadaje się do przeglądania stron z uniwersalnym kodowaniem znaków Windows-1250.

[edytuj] Historia

Pierwszy Interweb Exploder pozwala na bardzo szybkie połączenie Ethernet 1b/s i jeszcze szybsze WiFi (0b/s). Pozwala to na niesamowicie szybkie uruchomienie stron, przykładowo, Google uruchamia się w jedynie 4 godziny i 35 minut. Hasło reklamowe to: Eksploduj z wrażenia!

IE1

Pierwsze wersje Interneta Eksplodera

Następna wersja Explodera jeszcze bardziej przyśpiesza połączenie. Przykładowo Ethernet przyśpiesza do 0.33b/s, a WiFi przyśpiesza wykonywanie komendy format C:.
Kolejne wersje zawierają jeszcze przyśpieszają połączenia - nawet do -1b/s.
Najnowsza wersja eksplodującego programu, IE12, zostawia jedynie następujące rzeczy:

  • Pasek tytułu z napisem Win$hit Interweb Exploder.
  • Ramka obsługująca najnowsze standardy HTML5 HTML 0.1(alpha), CSS3 CSS 0.2(beta) i JS.
  • Pasek kart, tytuł, adres i wyszukiwanie.
  • Pasek przewijania (a od czego masz klawisze? w IE 10 nawet przewijać się nie da).
Internet Explorer 7 Instalacja

Zaawansowana procedura instalacji IE7

[edytuj] Bezpieczeństwo

Nowa wersja, IE 12, jest nadzwyczaj bezpieczna - posiada tylko 2013260785036242 luki zabezpieczeń, łatki wyszły aż 2 i wtedy zostają już tylko 2013260785036244 luki.

[edytuj] Ciekawostka

Wyszukiwarka Google po wpisaniu wyrazów: Internet Explorer nie może wypluwa 145 000 000 (słownie: sto czterdzieści pięć milionów) adresów. Interweb Exploder 10 nie może wypluwa więcej bo aż 224,000,000 (słownie: dwieście dwadzieścia cztery miliony)

Internet Explorer ma tyle dziur co ser szwajcarski. Pod względem ilości "oczek" wygrywa z Firefoksem. Ten ma bowiem tyle dziur ile ma Emmentaler. To jedyny przypadek wyższości IE nad produktem Mozilli.

[edytuj] Galeria

[edytuj] Linki zewnętrzne

Przypisy

  1. A tak na serio, IE można usunąć od Windows 7 build 7040. Hurra dla Bill Gatesa, jedynych rozsądnych ludzi z Microsoftu!


Nasze strony