Narkotyki

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Danonki

Narkotyki dla dzieci

Ziele Kolumbijskie

Takie niewinne, a narkotyk...

Nie cierpię ludzi, którzy biorą narkotyki. Szczególnie tych w ciągu. Ci zabierają najwięcej!

Kurt Cobain o narkotykach

Według ostatnich sondaży CBOS-u 40%, polskich nastolatków optymistycznie patrzy w przyszłość. Pozostałe 60% nie ma pieniędzy na narkotyki.

Raport o polskiej młodzieży

Dlaczego narkotyków nie można sprzedawać w szkołach? Bo są za drogie.

Andrzej Strzelba o narkotykach

Narkotyki – środki antystresowe używane przez młodzież szkolną, studencką, ziomów, hiphopowców, hipisów, metalowców, punkowców i starych wyjadaczy. Zażywanie w dużych ilościach jest zalecane szczególnie przez dilerów.

[edytuj] Historia

W latach 80. XX wieku popularnym narkotykiem była polska heroina, czyli wywar z niedojrzałych główek maku. Jednych to kręciło, bo można było na tym jechać przez 20 lat, inni już wtedy woleli twarde jazdy i umierali młodo, a krucy ich rozdziobywali, jeśli umierali w plenerze. W dawnych czasach różnego typu używki wywoływały przyjemne zwidy, tzw. halucynacje (powodują je głównie grzybki halucynogenne). Można je hodować u dziadka w ogródku, na swoich stopach oraz plecach. Ogródek dziadka to wyjątek, nawozi on go gnojem i wszystko pięknie rośnie. Powszechnie mówi się o narkotykach źle, lecz badania wykazały, że 50% Polaków jest za narkotykami.

[edytuj] Zobacz też

Nasze strony