Natalia Pokłońska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Natalia Poklonskaya

Jak Natalia wygląda w rzeczywistości...

Natalia Poklonskaya fan-art by Itachi Kanade

...a jak ją widzą Japończycy.

Moja córka ogląda codziennie te rysunki. Mówi szczęśliwym głosem „Mamo, jesteś postacią anime w Japonii”, co musi być dla niej fascynujące. Jeśli chodzi o mnie, to ja jestem zbyt zajęta, by zwracać na nie uwagę.

Natalia Pokłońska niezwracająca uwagi na rysunki w internecie[1]

Natalia Pokłońska (znana jako: Наталья Владимировна Поклонская, Cesarzowa Krymu, Cesarzowa Pokłońska, Śliczna prokurator, Zabójcza Broń Putina, ナタリア・ポクロンスカヤ, Waifu Putina) – Prokurator Republiki Krym, która dzięki swojej urodzie oczarowała serca Japończyków i stała się bohaterką fanartów, fan fiction, rysowanej pornografii, modów do gier[2] oraz memów internetowych stworzonych przez mniej lub bardziej zbereźnych fanów anime i mangi oraz rezydentów 4chanu.

[edytuj] Popularność

Popularność Natalii zaczęła się wraz pojawieniem na konferencji prasowej jako nowy Prokurator Republiki Krymskiej. Ponieważ była wysoką blondynką z niebieskimi oczami – czyli przeciwieństwem Japonek, które są zazwyczaj niskimi brunetkami z brązowymi oczyma – oraz, ogólnie rzecz mówiąc, przypominała dla Japończyka typową, mangową seksbombę, szybko stała się uosobieniem boskiego piękna dla fanów anime i mangi nie tylko w samej Japonii, ale i na świecie. Dzięki swej atrakcyjności Natalia natychmiastowo zyskała wielu japońskich sojuszników oraz anonimowych adoratorów prześladujących ją na Facebooku.

Przypisy


P vip To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele
W innych językach