Natasza Urbańska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Natasza Urbańska Józefowicz (ur. 18 lat 1 miesiąc 14 dni po Januszu Józefowiczu w Warszawie) – polska wokalistka, tancerka i aktorka, która byłaby nikim, gdyby nie Janusz Józefowicz. Prywatnie żona Janusza Józefowicza.

[edytuj] Młodość

Nie ma o czym pisać, ponieważ cokolwiek robiła bez udziału Janusza Józefowicza, było niewiele warte...

[edytuj] Kariera

To Janusz Józefowicz odkrył Nataszę Urbańską. Dzięki niemu nauczyła się śpiewać, tańczyć, grać, wyglądać i jeść widelcem. Janusz Józefowicz zaangażował ją do Teatru Buffo, gdzie szkoliła się pod czujnym okiem Janusza Józefowicza. Janusz Józefowicz zabierał ją wszędzie - do telewizji, na spacer i na lody. Kiedyś w Warszawie pozbawiona opieki Janusza Józefowicza zgubiła się, pomyliła pociągi i zamiast do teatru pojechała do Kielc. Janusz Józefowicz zrugał ją za to i zarządził zmianę rozkładu PKP w Warszawie.

[edytuj] Osiągnięcia

Natasza Urbańska brała udział w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2007 roku. Celem zapewnienia jej zwycięstwa Janusz Józefowicz wysłał na nią 2597 SMSów, po czy ostro skrytykował werdykt jury, że Natasza nie wygrała.
Natasza tańczyła też z gwiazdami, ale w finale przegrała 0,00006128 SMSa, w wyniku czego Janusz Józefowicz wpadł na parkiet i o mało nie zabił muchy.

[edytuj] Natasza w telewizji

Każde pokazanie się Nataszy Urbańskiej w telewizji poprzedzone jest pokazaniem Janusza Józefowicza i zakończone jest pokazaniem Janusza Józefowicza. Janusz Józefowicz może być również pokazywany w trakcie pokazywania Nataszy Urbańskiej - z nią, za nią lub pod nią. Przed emisją materiału jest on surowo oceniany przez Janusza Józefowicza.
Obecnie Natasza Urbańska prowadzi „Taniec z gwiazdami”, a Janusz Józefowicz jest w jury i ocenia tancerzy. Po pierwszym z odcinków Janusz Józefowicz skrytykował media za krytykę Nataszy, tłumacząc że była doskonale przygotowana do przeprowadzenia wywiadów z Januszem Józefowiczem.

[edytuj] Zobacz koniecznie

Nasze strony
Przyjaciele