NonNews:Czy Kongres uzna majonez za instrument?

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Gallery-19204972-500x500

Portret anonimowego majonezisty

18 lutego

Jak wiemy, Kongres Stanów Zjednoczonych lubi podejmować wielkie i ważne decyzje, jaką wcale nie tak dawno było uznanie pizzy za warzywo. Oto dziś ten sam Kongres obraduje nad kolejną przełomową ustawą, jaką jest uznanie majonezu za instrument muzyczny.

Projekt ustawy został wniesiony w listopadzie ub. r. przez republikańskiego kongresmena Patricka Rozgwiazdę, który komentuje to słowami:Cquote2

Majonez to wspaniały instrument, wydaje bardzo czysty dźwięk! Kongres powinien uznać majonez za instrument jak najszybciej!
Cquote2

Zdanie kongresmena podziela jego znajomy, Spongebob K.:Cquote2

Patrick podjął bardzo dobrą decyzję, zgłaszając ten projekt, który pozwoli wyjść z podziemia wielu wirtuozom majonezu.
Cquote2

Większość społeczeństwa także popiera uznanie majonezu za instrument, jednak są grupy, które są temu przeciwne. Anonimowemu reporterowi Przedjutrza udało się dotrzeć do lidera jednego z ruchów przeciw ustawie, Majonez tylko do sałatki, ewentualnie do kanapki. Oto, w jaki sposób broni idei:Cquote2

Uznanie majonezu za instrument może zaszkodzić zwykłym zjadaczom majonezu – jego ceny wzrosną, a „życzliwi sąsiedzi” będą wydzwaniać na policję oskarżając wszystkich o naruszanie ciszy nocnej, kiedy ktoś o 22 będzie robił sobie kanapkę, używając do tego majonezu!
Cquote2

Ruchy te są jednak zbyt małe i nie dość zorganizowane, by zaszkodzić przejściu ustawy. Po ponad trzech miesiącach projekt jest już w pełni gotowy, majoneziści już zacierają ręce. Pozostają tylko dwa pytania – majonez to instrument perkusyjny, czy smyczkowy? I czy majonez Hellmann's przysłuży się w tworzeniu muzyki black metalowej?

[edytuj] Źródła

Nasze strony
Przyjaciele