FANDOM


Dziecko wypadło

Jedna z dwóch mam w tej pięcioosobowej rodzinie i dziecko

10 września 2016

Arab, matka, koza. No ale kto czwarty[1]?

Mądry człowiek o nowym prawie w Niemczech

Jak wiadomo od bardzo dawna, lewacy mają tendencje, aby czasem świrować i coś sobie źle ustawić w główce, co skutkuje zapewne prawami dla homoseksualistów i transwestytów czy nawet pedofilów. Ale teraz zaszło to za daleko. Według Niemieckiej partii politycznej, Prawo i Sprawiedliwość „Zieloni”, rozwiązaniem dotychczasowego „kryzysu rodzicielskiego”, który ewidentnie został wyssany z palca przez partię, aby mieć powód aby coś takiego przeszło, byłoby nowe prawo, które pozwoliłoby, aby dziecko miało… czterech rodziców… dwie mamy i dwóch ojców.

Najstraszniejsze jest to, że dziecko byłoby w tym wypadku biologicznie potomkiem najwyżej dwóch, jeżeli wszyscy darzyliby się uczuciami do siebie, lub jednej osoby, jeżeli byłyby to tylko dwie połączone ze sobą homoseksualne pary, w tym poligamicznym związku. Kto w tym przypadku mógłby to dziecko wychowywać? Redakcja twierdzi że albo do domu dziecka, albo na ulicę. I tam i tam byłoby im lepiej niż w domu z czterema rodzicami…

Nie dziwi też to, że pomysł ten był stworzony przez zwolennika agendy homoseksualnej pod skrótem LGBT (Lesbijki i Geje barwnie tańczący bez bielizny w środku miasta). Z innej beczki, wiadomo że nic takiego w Polsce się nie stanie, póki Andrzej Duda, największy pionek tego kaczora, co jeszcze został, jeszcze jest jego największym pionkiem a zarazem panem prezesem Prezydentem.

Redakcja oczywiście nie ma nic do tego, że Niemcy mają „zacieszkę” z czterech rodziców i homoseksualistów, lecz dla jeszcze większej przyjemności dla Niemieckiego rządu i niesamowitych emocji, które będą niesamowicie i to bardzo potrzebne w naszym życiu, proponujemy zamiast czterech rodziców dwunastu, i to przymusowo w całym kraju! Poczekamy, aż wam to zbrzydnie!

Źródło

Przypisy

  1. Może wielbłąd?