NonNews:Jaja wyborcze

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Magda

Kandydatka numer jeden. Duże poparcie, zwłaszcza u wyborców dolnych partii

Broneczek

Kandydatka numer dwa. Laureatka ogólnopolskiego konkursu ortograficznego

Warzywka

Zdjęcie grupowe wszystkich kandydatów

21 stycznia 2015

Kandydaci ogłoszeni. Mimo że nie ma jeszcze Wielkanocy, zdarzyło się już kilka easter egg'ów - chociażby czarny koń tych wyborów, wybierany, co dziwne, również przy pomocy czarnych koni. Podczas gdy trwa polityczna przepychanka, Polacy zadają sobie pytanie: na kogo zagłosować? Wybór jest niezwykle trudny, ponieważ mamy szeroki wachlarz możliwości. Pytanie tylko, co do zaoferowania mają nam ci dzielni śmiałkowie? Trzeba przyjrzeć się temu z bliska, gdyż urząd prezydenta RP to nie lada trud i wiele obowiązków. Wyróżniony polityk ma wiele możliwości politycznych i może zrobić dla swojego kraju ogromnie wiele. Przyjrzyjmy się więc – kto będzie najlepszy? To już oceńcie przy pomocy propagandy mediów sami.

Znane osobowości, które chcą podjąć się tego wielkiego trudu, jakim jest reprezentacja i stanowienie władzy nad Polakami, w większości obrały już status quo. Przedstawimy więc, co obmyślili w pocie czoła i trudzie (tj. przy porannej herbatce):

  • Bronisław Komorowski: Ło, tożu ja podpisze se ómowę o sprowadzeniu przez Ewkę tych, eee… emigrantów budrzetowo zarobionyh. A ponadto łobnirzę wiek emerytualny z osimdzisionciu do sidemdzisionciu lat! To ji moja łoferta.
  • Janusz Korwin-Mikke: Obiecuję rozwalić ten burdel na kółkach, a ponadto uczynię z Polski drugi wolny świat. W moich obowiązkach leży również, nie drażniąc niedźwiedzia rosyjskiego, znaczne umocnienie kursu złotówki polskiej – tak, by frank szwajcarski kosztował nas tylko osiem złotych!
  • Andrzej Duda: PiS jest solidarny z górnikami oraz z każdym, kto przeciwstawi się tyranii lewaków. Polacy, powstańcie! Ja zaś Wam obiecuję, że uratuję nasze polskie tradycje – sfinansuję kolejne kościoły, zwiększę fundusz kościelny tak, by szafarze naszych sakramentów mogli je dalej udzielać z pełną swobodą, a dodatkowo, razem z wielkim władcą zakorzenię naszą polską pamięć o tragicznie zmarłym bohaterze narodu.
  • Magdalena Ogórek: W młodości siła, a Polska znów może stać się za moją pomocą mocarstwem. To moje przyrzeczenie Józkowi. To wszystko, wbrew pozorom, nie jest trudne – należy jedynie napisać prawo od nowa, zreformować szkolnictwo, znieść karalność biznesową dla młodych przez pierwsze dwa lata działalności, wzmocnić działania obrony terytorialnej oraz sprawić, żeby firmy w Polsce zakładało się jak w Anglii – w pięć minut! To wszystko spełnię ja – Magda Ogórek.
  • Adam Jarubas: Głosuję na PO! Razem stworzymy potęgę! Co mówisz, Janek? Jak to, nie mogę głosować?
  • Janusz Palikot:

Żeby życie miało smaczek,
Raz dziewczynka, raz chłopaczek.
Damy wolność i spełnienie,
gendermanów zatrzęsienie!
Poprawność mym marzeniem,
Eutanazja też pragnieniem.
Na skrobanko będzie chwilka
I marychy tonek kilka.

Drodzy obywatele, pragniemy, byście przed dokonaniem wyboru przemyśleli sprawę. A gdy będziecie pewni, przemyślcie jeszcze raz. Wybierzcie kogoś konkretnego. I pamiętajcie – głosów z przekreślonymi kandydatami nie przyjmujemy!

[edytuj] Źródło

Widok
Osobiste
Nawigacja
Społeczność
Siostrzane projekty
Nasze strony
Przyjaciele
Narzędzia
FANDOM