NonNews:Jerzy O. zatrzymany

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

15 stycznia 2017

Policja zatrzymała dzisiaj Jerzego O., polskiego terrorystę odpowiedzialnego za handel uranem, wykorzystywaniem nieletnich do żebractwa, propagowanie nazizmu oraz finansowanie sekty Hare Kryszna.

Terrorystę zatrzymano o godzinie 16, kiedy to robił wywiad z dziennikarzami stacji TVN. Warszawska policja podaje, że zatrzymany nie stawiał oporu. Przy Jerzym O. znaleziono dwa kilogramy uranu, który był zaadresowany do Czeczeńskiej miejscowości Ałchanow.

Policja przeprowadza obecnie operację Cygan, która ma na celu wyswobodzenie dzieci od nielegalnych zbiórek pieniędzy, które miały pójść na działalność sekty Hare Kryszna, wskrzeszenie Adolfa Hitlera oraz łapówkę dla polityków, którzy mieli przepchnąć ustawę delegalizującą pasty internetowe. Skonfiskowane pieniądze trafią później do polskiej służby zdrowia.

Za Jerzym O. wystawiono list gończy. Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił, że da 20 mln złotych za żywego terrorystę. Polska policja poinformowała, że nagrodę odda polskim szpitalom na sprzęt medyczny dla chorych dzieci.

[edytuj] Źródło

Nasze strony
Przyjaciele