NonNews:Nadjeżdżają wybory

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Wybory nie sfałszowane

Kliknij swojego kandydata!

3 maja 2015

Kochani parafianie! W ten piękny niedzielny dzień, dzień urodzin Ojca Protektora przypominamy o tym, że już za dokładnie tydzień, 10 maja odbędą się wybory na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej. Zachęcamy was, by przyłączyć się do tej pięknej akcji, a macie duży wybór! Bardzo zachęcamy, byście raczyli zastanowić się nad swoimi losami pod przewodnictwem nowego prezydenta… i wybrali Andrzeja Dudę. W ostateczności może być to Duda.

Nastał ten dzień, w którym możemy usłyszeć to najważniejsze ogłoszenie parafialne. Tak, to już za tydzień wybierzemy reprezentanta naszego kraju! Opisywaliśmy już poprzednio poszczególnych kandydatów, jednak teraz zwróćmy uwagę na całkiem nowe wiadomości – Grzegorz Braun ma całkiem ciekawe poglądy, Bronek Marysia ma zaskakująco niskie poparcie – tylko 1,5% 39%! Natomiast nową gwiazdą staje się Paweł Kukiz, który ponoć potajemnie wspiera Platfusów albo Obrońców krzyża. Ewentualnie jedno i drugie. W każdym razie jest jednym z czołowych graczy. Sytuacja staje się więc jeszcze trudniejsza. Zachęcamy więc do przeczytania naszego biuletynu wyborczego, bo może wam pomóc we właściwym wyborze. Zamieszczamy ponadto instrukcję głosowania:

  1. Weź kartę (tę do głosowania, dla pewności);
  2. Udaj się w dyskretne miejsce (nie tam!);
  3. Staraj się zasłonić całym ciałem twój wyborczy skarb;
  4. Udawaj pół godziny, że się zastanawiasz;
  5. Zakreśl Dudę Komorowskiego Ogórek Kukiza Korwina kogo nie chcesz;
  6. Weź (nie)dyskretnie kartę do ręki, nie dając innym spojrzeć, jak zagłosowałeś/łaś;
  7. Wrzuć kartę do urny z prochami;
  8. Miej nadzieję, że wybory nie zostaną sfałszowane.

Zachęcamy do podejmowania właściwego wyboru (bez sugestii) i zachęcania swoich znajomych i rodziny, by podejmowali go także.

[edytuj] Źródło

Nasze strony
Przyjaciele