FANDOM


Pliki Osamy

Fragment listy plików

2 listopada 2017

CIA opublikowało właśnie dane z komputerów Osamy bin Ladena zdobyte w ataku na jego siedzibę w 2011 roku. Na liście plików można znaleźć między innymi sławne de_dust2.bsp.

Według naszych analityków Osama bin Laden grając w Counter-Strike z innymi terrorystami ćwiczył akcje bojowe. Z plików wynika, że najczęście grali w trybie defusal, zawsze jako terroryści. Do CT były wrzucane boty z nożami – wyjaśnia przedstawiciel CIA. – Gang Valve, producent gry, został oskarżony o wspieranie terroryzmu, a jego przywódcę prewencyjnie zatrzymaliśmy w celu udzielenia wyjaśnień.

Udało nam się dotrzeć do nagrań, które zdają się potwierdzać powyższe słowa. Stosowny plik zamieszczamy poniżej. Jego ocenę zostawiamy czytelnikom.

Allahu Akbar Counter Strike

Allahu Akbar Counter Strike

Tajne nagrania z ćwiczeń

Oprócz tego na komputerze wujka Osamy znaleziono filmy takie jak Biography – Osama bin Laden, Where in the World is Osama bin Laden, In the Footsteps of bin Laden, Antz, Cars oraz Batman Gotham Knight. Spokojnie, odpowiedni reżyserowie i producenci zostali już zatrzymani. Apelujemy o bojkotowanie powyższych filmów. Nie będziemy tolerować działań wspierających terroryzm!

Źródła edytuj