FANDOM


PolSSka

Polska świat pustoszy!

23 kwietnia 2015

Skandal po skandalu. Absurd po absurdzie. Nonsens po nonsensie. Tak zbliżają się wybory prezydenckie. Ledwie gajowy wystąpił u naszych sojuszników zza Zbrucza Bugu ci czczą swoich niekoniecznie bohaterów. Agent FBI wypowiada się natomiast o współwinie największych nacjonalistów i faszystów za holokaust. Quo vadis, wielka Polsko?

Hamerykański piesek człowiek, niejaki James Comey ostatnio próbował zagłuszyć polską rację stanu, polską sprawiedliwość i polską prawdę [itd.] Swojego powiedzenia nie odwołał. Ten wybitny naukowiec, bezstronny obserwator i badacz przeszłości odnalazł prawdę. Otóż według badań niezależnego sztabu naukowego zamordowani Żydzi, którzy ostatnio zostali odnalezieni w dużych ilościach znajdują się na wschodzie Polski, jej Kresach Wschodnich i, co jeszcze bardziej dowodzi o prawdzie, w Rumunii! Ponadto kościotrupy znajdują się najbliżej miejsc, w których mieszkali lub mieszkają w przeważającej ilości Polacy (ewentualnie Litwini, Ukraińcy, Grecy, Rosjanie, Mongołowie albo Rumuni). To wystarczające dowody – Polska jest winna! Ponadto zdaniem pana Comey film Ida, który ostatnio otrzymał Oscara miał być wskazówką do poszukiwania prawdy. By rozwiązać tę problematyczną sytuację, sam Barack Obama zwołał niezależny komitet dochodzeniowy, który miał zbadać okoliczności wybuchu II wojny światowej, jej przebieg, winy Polski już od XVI wieku i dowieść, kto jest największym winowajcą. W skład tegoż Niezależnego Komitetu Prawdy i Tylko Prawdy (NKPiTP) weszli: Angela Merkel, David Cameron, Dalia Grybauskaitė oraz Grzegorz Schetyna. Po trzech dniach dochodzenia Obama otrzymał nowe wieści i zajął oficjalne stanowisko. Wypowiedział się dzisiaj:Cquote2

Ultratajny Niezależny Komitet Prawdy i Tylko Prawdy, złożony z Angeli Merkel, Davida Camerona, Dalii Grybauskaite oraz Grzegorza Schetyny, którego nazwy i członków nie mogę wymienić, rozpoczął swoje tajne dochodzenie 20 kwietnia o godzinie 15. Szybko, na podstawie danych odnalezienia zwłok, dawnych akt i relacji niezależnych świadków stwierdził on następujące rzeczy: Polska już w XVI wieku była ostoją nazizmu i faszyzmu! Otóż pewien zbir, niejaki Zygmunt August napadł na Litwę, spalił jej miasto Lublin i wymordował litewskich posłów, których potem zmusił do podpisania dokumentów. Polska rozpoczęła wówczas okupację Litwy. I ta trwała do 1945 roku! Od okupacji rozpoczynając, Polska zaczęła tworzyć faszyzm. Szybko wyszła w niej pogarda do chłopów ukraińskich i białoruskich, zaczęła się pacyfikacja i czystki. W Polsce rządzili faszyści pochodzenia polskiego, na przykład Henryk Walezy albo Stefan Batory! Polacy przez wiele lat planowali , aż w końcu w 1939 roku pod dowództwem największego nazisty, Józefa Piłsudskiego, który dziś świętuje w swoim domu urodziny, napadli na niczego się niespodziewających Niemców! Następnie spustoszyli całą Europę, wymordowali wszystkich Żydów i zostali zatrzymani dopiero przez Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. W związku z tym zarządzam sankcje, które uderzą w Polskę. Zostaną zniesione wizy!
Cquote2

Źródło

  • Onet, 23 kwietnia 2015.