NonNews:Strona główna

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
NonNews

Rzetelny serwis dezinformacji i niewiadomości z całego kraju i ze świata, który tworzyć każdy może!

Wybrane rocznice

[[Kalendarz świąt nietypowych|Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy, Dzień Ziemi]]

Wszyscy machamy kikutami!

Bhpzsrr
  • 1908 – urodził się Oskar Schindler – reżyser, aktor i twórca listów.
  • 1919 – Fatima zaczyna zbijać kabzę na wizjach i legendach miejskich.
  • 1923 – otwarto Wembley. Walczyli tam z AIDS.
  • 1937Saddam Husajn wychodzi z piekła.
  • 1943 – powstało SS-Galizien. Była to organizacja służąca ochronie praw pracowników, ale niezbyt im to wychodziło.
  • 1945 – Mussolini przeczy prawom grawitacji, co prezentuje zebranemu motłochowi.
  • 1947 – płynie Wisła, płynie, po polskiej (i ukraińskiej) krainie.
  • 1950 – król Tajlandii Phabumbaharabampra Adulayadalajana ożenił się z księżniczką Siriririrkiritikiri Kititikiritikiriyattiriki.
  • 1994Jan Paweł II upadł w łazience. To typowo polska przypadłość.
  • 2001 – ekshumowane zwłoki Josipa Broz Tito zostały pierwszymi kosmicznymi turystami.

News miesiąca

Marzec 2015

Biurokraci

Motto przewodnie, teraz trzeba tylko czekać na manifę

15 marca 2015

Nadeszła czarna godzina dla ludzkości. I nie chodzi o Ruskich na Morzu Czarnym, wyznanie Stocha o braku formy z powodu ostrej biegunki, czy ogólnopolski konkurs mający na celu znaleźć zamiennik dla słowa na literę „g”, którego nie będziemy przytaczać w trosce o filtr antyspamowy wikii i zdrowie psychiczne czytelników. Nie ma to też związku z epidemią eboli i tumoru Ewinga w północno-zachodniej Rwandzie, ani islamistami obierającymi owoce za pomocą maczety. A więc z czym to się je? Najlepiej czytając tę przełomową w twoim życiu wiadomość, jedz naleśniki z dżemem pomarańczowo-truskawkowym. Cała sprawa, rzecz jasna, dotyczy urzędników, uchodźców, piramid, psychologów oraz masonów i zaczyna się pewnego pięknego słonecznego dnia w mieście nad błękitnym jeziorem…

Zdarzenie ma związek z wszechobecną biurokracją i skorumpowanymi strażnikami granic pobierającymi cło w forintach wymiennie z dolarami Zimbabwe. W nawale imigrantów przyjeżdżających do Polski ze wszystkich stron świata, włącznie z wszystkimi ajmakami Mongolii i południowymi prowincjami Kambodży doszło do tak strasznej patologii, jaką jest nacjonalizm i głosowanie na Polską Partię Narodową zamiast wyrzucenia telewizorów na śmietnik i wybierania Zielonych. Na szczęście każda choroba jest uleczalna, nawet rak ślinianek, a w porównaniu z tym nacjonalizm to pestka od mandarynki – gorzki, wywołujący odruch wymiotny i atak biegunki, acz do strawienia.

Niestety w naszym kraju islamiści są szykanowani na fejsbukowych tablicach, murzynów oblewa się białą farbą, a biegaczom ludzie rzucają pod nogi małe kamyczki, ślimaczki i pajączki. Jednak to, co wymyślili rządzący przechodzi samo siebie. Otóż każdy, kto chce przekroczyć wschodnią granicę musi znać na wyrywki nazwiska polskich skoczków narciarskich i mieć poniżej czterdziestu lat, gdyż starzy nie będą napędzali polskiej gospodarki, tylko wyjadą do Niemiec po socjale, a młodzi na ogórki.


Zobacz archiwum wiadomości miesiąca | Czytaj całość


Nowy news


Inne projekty, działy i portale

Nasze strony
Przyjaciele