NonNews:TVN znowu kłamie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
New youtube logo
Po emisji Faktów TVN wydało specjalny szablon informujący. Niestety to nie wystarczyło, by był blamaż…

10 września 2016

Po raz kolejny mamy dowód na to, że TVN kłamie! TVN przeprowadził wywiad z pilotem Jaka, który lądował w Smoleńsku. W rzeczywistości dziennikarka rozmawiała z widzem bardzo podobnym do pilota.

W zasadzie takich głupich wpadek nie opisujemy, gdyż to wszystko samo w sobie jest nonsensem. Tym razem jednak za sprawą przekonujących argumentów od tygodnika W Sieci opisuje tę bulwersującą sprawę. Otóż dziennikarka rozmawiała z Arturem Wosztylem, pilotem Jaka, który lądował w Smoleńsku. Wywiad odbył się w kinie po seansie filmu „Smoleńsk”. Błąd powstał rzekomo przez nieuwagę dziennikarza, który zobaczył klona pana Wosztyla i z nim udzielił wywiadu. Co ciekawe, pod koniec Faktów telewizja TVN wyemitowała odpowiedni komunikat (po prawej).

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w ramach walki z lewactwem ma w przyszłym miesiącu odebrać TVN-owi licencję. Tylko wcześniej szef wszystkich szefów zmieni zarząd, gdyż nadal przesiadają tam ludzie związani z platfusami. Po zmianach w KRRiT będzie także zmiana w telewizji. I tak na miejsce TVN mającego 20% rynku wejdzie szanowana za wiarygodność Telewizja Republika z 20‰ rynku.

[edytuj] Źródła

Nasze strony
Przyjaciele