NonNews:Uchodźcy kontratakują

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Muslim

Przyszła Europa w oczach Arabów. Prosimy zwrócić uwagę na Polskę

13 września 2015

Przy kiełbasie wyborczej, w piękny poranek nad Niemnem zasiadamy przy telewizorach. Nagle przed oczami staje obraz nędzy, bidy i kupy kamieni. Tak, to uchodźcy!

Szlachetna pani Ewa Kopacz, składając nierealne jakże realne obietnice narodowi mówi, że musimy być solidarni z uchodźcami, ponieważ to kiedyś Polacy byli postrzegani jako niebezpieczni szaleńcy, którzy tylko czyhają, aby wysadzić w powietrze kochających się panów albo zniszczyć braciom w wierze ich Chanukę. Teraz więc solidarność musi pójść w stronę tych, którzy pragną naszej pomocy - w stronę uchodźców ze świata muzułmańskiego. Bo jakże straszny jest świat, w którym egzystencja nie jest nagradzana wielkim zasiłkiem, w którym nie otrzymuje się luksusowego mieszkania, w którym nie mieszkają niewierni! Od tego należy uciec, natomiast wspaniała wspólnota powinna pomóc swoim braciom w potrzebie. Istnieje parę szlachetnych i nieszlachetnych krajów, które zainteresowały się losem tych biedaków. Są to:

  • Niemcy – szlachetni. Kiedyś pomagali Żydom w potrzebie, teraz natomiast zajmują się dobroczynnością skierowaną w stronę muzułmanów. Do tego stopnia, że realizują plan rozprowadzenia ich po całej Unii. Jakież to piękne!
  • Polskaniezbyt jakże wspaniały i tolerancyjny kraj! Sama Ewa Kopacz potwierdza, że większość Polaków uwielbia uchodźców, buduje im meczety, urządza antyimigracyjne demonstracje sławi Allaha i Szykuje broń na Arabów jest gotowych oddać życie za tych biednych ludzi!
  • Węgry – szlachetne państwo pełne miłości dla uciekinierów ze straszliwego świata. Węgrzy są gotowi zabić przetransportować uchodźców do Ziemi Obiecanej, jednak wielu z nich chciało zatrzymać przy sobie tych wspaniałych ludzi, przez co jakiś czas musieli siedzieć na dworcu w trochę złych warunkach. Było to niezwykle haniebne, ale to już za nami. Vive sprawiedliwość!
  • Francja – kocha swoich Arabów.
  • Słowacjaza nic w świecie nie pragnie przyjąć do siebie strudzonych wędrowców i udzielić im dostatecznej pomocy. Wręcz przepada za kozami i chce pomóc każdemu nierobowi prześladowanemu.
  • Rosja – jedyni źli. Śmieją się dobrodziejom w twarz!

Świat islamski wzruszył się takim postępowaniem Starego Kontynentu. Postanowiono więc rozdać nagrody imienia Bin Ladena, co odbyło się 11 września 2015 roku. Za każdą nagrodę finansowana będzie budowa pięćdziesięciu meczetów w państwie, które reprezentuje laureat. Lista nagród i laureatów:


[edytuj] Źródło

Nasze strony
Przyjaciele