Nonsensopedia:Noob miesiąca

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

To głosowanie ma za zadanie wyłonić największego n00ba ostatniego miesiąca. Każde zachowanie kwalifikujące tu nowych, ale – przede wszystkim! – doświadczonych użytkowników jest niezłą frajdą dla nonsensopedystów i warto je tutaj zgłosić.

Kilka zasad:

 1. Dodawać kandydatury można do końca adekwatnego miesiąca, ich podsumowanie oraz głosowanie trwa dokładnie przez pierwszy tydzień następnego miesiąca, aby każdy mógł być zauważony i miał równe szanse.
 2. Kandydują osoby mające minimum 100 edycji w przestrzeniach kreatywnych, głosują te, które spełniają powyższą zasadę, a także mają chociaż jedną kreatywną edycję w okresie 30 dni przed głosowaniem.
 3. Zgłaszamy z powodem, najlepiej z linkiem do diffów lub innych dziwactw i krótkim opisem.
 4. Każdy ma jeden głos.
 5. Kandydaci nie mogą głosować na siebie.
 6. Nie wolno zgłaszać siebie.
 7. Zabrania się nominacji:
  • o podłożu osobistym, jako jeszcze jednej formy zamanifestowania niechęci do danego nonsensopedysty. Administrator ma prawo ją natychmiast wycofać oraz wpisać do dyskusji użytkownika ostrzeżenie. Jeżeli użytkownik był wcześniej ostrzegany z tego powodu, automatycznie dostaje bana;
  • bez wartości merytorycznej (bo tak, bo nie ma nikogo innego, bo nie ma kogo wystawić przeciwko innemu kandydatowi, bo się doigrał) lub wymyślanych na siłę. Użytkownik zgłaszający takie kandydatury otrzymuje ostrzeżenie, w przypadku braku poprawy dostaje dożywotni zakaz czynnego udziału w głosowaniach na nooba i użytkownika miesiąca.
 8. Można zgłaszać więcej niż jeden powód, bo im więcej powodów, tym większa szansa na wygraną!

Życzymy powodzenia i wysokich wygranych!

[edytuj] Szprot

 • Za beznadziejne przestawienie grafik w artykule o Wattpadzie. Diff tutaj. 禅.氮 . 20:23, wrz 6, 2016 (UTC)

[edytuj] Magik

Za stworzenie pacynki tylko po to bym ją mógł zbanować. Dowód. Mordka.png 禅.氮 . 20:23, wrz 6, 2016 (UTC)

Nie wiem czy to kwalifikuje się do nooba, ale potrzebne mi to było do newsa. A nikt nie chciał dać bana na moje główne konto. Nie żebym się bronił, ale poczekajmy na lepsze momenty na uzyskanie nooba :P LecęjakMagik (dyskusja) 08:30, wrz 7, 2016 (UTC)
Nominacja na nooba września 2016.png

Dowód

[edytuj] Serscull

Za chęć bycia administratorem i stworzenie s (co nie jest jeszcze noobstwem) przy niespełnianiu regulaminu (co już jest noobstwem Mordka.png) LecęjakMagik (dyskusja) 18:32, wrz 8, 2016 (UTC)

[edytuj] Zen.Xen.ni

Za zmasakrowanie podpisu Podmioty podczas wpisywania się do lustra Polskacafe. Serscull 09:46, wrz 11, 2016 (UTC) Efekt sieki: http://wstaw.org/m/2016/09/11/zenek_mlg.png


No to ja jeszcze dodam zauważone przez mnie: złe przeniesienie, utworzenie głosowania na nooba pod złą nazwą. Expert 3222 11:52, wrz 11, 2016 (UTC)
Oprócz tego, potraktował stronę użytkownika MrZnaczek jako jego dyskusję, i przeniósł dopiero, gdy zwróciłem mu uwagę na IRCu. Dowód. Polskacafe 13:45, wrz 21, 2016 (UTC)

[edytuj] Tsuruna

Oto czarny koń tego rozdania.

[edytuj] Szablon dla n00bów

Sposób użycia – {{noob|x}}, gdzie w miejsce x wstawić miesiąc w dopełniaczu i rok.

Zobacz także: Archiwum noobów

Nasze strony
Przyjaciele
W innych językach