FANDOM


Ogloc

It's OG Loc, baby: OG Loc!

OG Loc (czyt. Oł Dżi Lołk; właśc. Jeffrey Cross) – fikcyjny, niedoszły raper z GTA San Andreas. Wszyscy wokół uważają jego teksty hiphopowe za jedno, wielkie gówno. Ubiera się na czerwono: czapa, zasyfiałe portki, gacie po tacie, goła klata i plastikowy łańcuch na szyi z wyprzedaży w Biedronce. Yeah.

Biografia edytuj

Trafia do więzienia za byle sprawki – nieprawidłowo parkował cudze samochody, przekraczał prędkości itp. tylko po to, by być true gangsta. Pałka się przegła, gdy ukradł Poloneza babci. Po wyjściu z więzienia nie zaprzestaje. Dostaje pracę czyściciela kibli w Burger Shot (potem awansuje do pomywacza naczyń), w międzyczasie prosi CJ-a, by zarąbał dla niego sprzęt muzyczny znanej radzieckiej firmy TOSZYBA i księgę rymów rapera Madd Dogga (taki sanandreasowy Snoopie). Po kilku dniach zostaje z jakiegoś powodu wyrąbany z Burger Shota, więc musi powrócić do paki. Przed tym robi wielką imprę nocną na osiedlu, z której w miarę upływu czasu coraz więcej gości zaczyna wychodzić słysząc „rymy” Loca. Gówniana muzyka nagrana na szkolnej dyskotece i burackie rymy Loca ściągają na kwadrat wkurzonych ziomków z gangu Ballas i pijanego barmana Rycha.


Crystal Clear device joystick To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny gier. Jeśli umiesz grać nie tylko na nerwach – rozbuduj go.