FANDOM


ONZ wyraziło zaniepokojenie w sprawie ataków terrorystycznych…

ONZ walczy z terrorystami
Logo of the United Nations

Propagandowe logo

Organizacja Narodów Zjedzonych, ONZ, właściwie Organizacja Narodów Zaniepokojonych (ang. United Nations) – globalna grupa rządowa teoretycznie mająca na celu utrzymanie pokoju na świecie oraz przestrzeganie praw człowieka. Praktycznie jednak ma za zadanie sianie paranoji wśród jej członków oraz doprowadzenie do bankructwa Ziemi poprzez dawanie dużych pensji swoim urzędnikom[1]. Mimo wielu prób zreformowania, ONZ wciąż jest rozłożona na łopatki i nic nie wskazuje na to, by w ciągu najbliższych lat miało to się zmienić. Powstała zaraz po II wojnie światowej, a sekretarzem generalnym jest Antonio Bandereas Guterres z Portugalii.

edytuj

Logo organizacji nawiązuje do loga ZSRR, z tą różnicą, że zamiast sierpa, młota i gwiazdy czerwonej umieszczono tam mapę świata. Mapa ta zresztą sugeruje, że ziemia jest płaska (nawiązanie do wierzeń greckich). Kłosy żyta z prawej i lewej strony przypominają o samogonie, spożywanym w dużych ilościach podczas obrad.

Przypisy

  1. Które co gorsza zostały skradzione z krajowych podatków!


Logo of the United Nations To jest tylko zalążek artykułu związanego z organizacją. Jeśli należałeś do tej organizacji – rozbuduj go.