FANDOM


p2p (ang. peer-to-police) – technika takiego dzielenia, że każdy ma więcej. Peer, to z angielskiego "bezpośrednio", a więc p2p to technika bezpośredniego wkurzania policji (inaczej glin, psów, smerfów, niebieskich) poprzez dzielenie się za darmo plikami, za które normalnie należy płacić.

Kult edytuj

Sam Bóg wymyślił p2p, bo to on kazał się dzielić, a przez całą swoją działalność na Ziemi propagował jego syn i wysłaniec – Jezus. Pamiętacie cudowne nakarmienie kilku tysięcy chłopa za pomocą 5 chlebów i dwóch ryb?. Największą popularność p2p osiągnęło dzięki rozwojowi internetu stworzonego przez amerykańskie wojsko w latach '90. Ściągając gry i cracki do nich pamiętajcie o modlitwie w intencji mądrych żołnierzy zza Wielkiej Wody, bo to dzięki nim możecie niczym Robin Hood zabrać pieniądze bogatym (koncerny i twórcy) dając jednocześnie biednym (wam, w końcu jesteście biedni, no nie?).


Crystal Clear app klaptop To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.