Plik:100-dollar-bill.jpg

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
100-dollar-bill.jpg (pobierz)‎ (370 × 158 pikseli, rozmiar pliku: 26 KB, typ MIME: image/jpeg)
Opis 100 dolarów amerykańskich z Billem Gatesem. Fotomontaż wykorzystujący wizerunek banknotu (domena publiczna) oraz zdjęcie Billa Gatesa (aut. Uwe Lein, copyright)
Data 6 sierpnia 2005
Źródło Uncyclopedia
Autor/właściciel ENi
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Uncyclopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Cc.logo.white
Cc-by new white
Cc-nc white
Cc-sa white
Ten plik jest udostępniony na licencji Creative Commons. Dokładniej, jest on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0 Unported, potocznie znanej jako „CC-BY-NC-SA-3.0”.
CC-BY-NC-SA-3.0
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne11:38, kwi 7, 2006Miniatura wersji z 11:38, kwi 7, 2006370 × 158 (26 KB)Klapi (dyskusjaedycje)Bill Gates (kopia z Uncyclopedii ang.)

Następujące strony odwołują się do tego pliku:

Metadane

Nasze strony
Przyjaciele