FANDOM


Pełna rozdzielczość (oryginalny plik)‎ (600 × 600 pikseli, rozmiar pliku: 613 KB, typ MIME: image/png)
Opis George DubyAaaaa, fotomontaż obrazu Krzyk Edwarda Muncha (lic. domena publiczna) oraz zdjęcia Georga Busha (aut. Win McNamee, copyright)
Data 3 kwietnia 2006
Źródło Uncyclopedia
Autor/właściciel LinkTGF
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Uncyclopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Cc.logo.white
Cc-by new white
Cc-nc white
Cc-sa white
Ten plik jest udostępniony na licencji Creative Commons. Dokładniej, jest on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0 Unported, potocznie znanej jako „CC-BY-NC-SA-3.0”.
CC-BY-NC-SA-3.0
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Wykorzystanie na stronach
z

  • ADHD

    Jak możesz na niego krzyczeć?! On ma ADHD! ADHD (Arcy-Denerwujący Horror Domowy, A Dzieci...

  • Aaaaa

    AAAAAAAAA! A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A...

  • Claude Monet

    Claude Monet – (ur. dwukrotnie – 14 listopada 1840 oraz 23 stycznia 1832 w Paryżu, zm. również...

Zobacz pełną listę >

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne13:21, cze 6, 2006Miniatura wersji z 13:21, cze 6, 2006600 × 600 (613 KB)Korwin (dyskusjaedycje)z http://uncyclopedia.org/wiki/Image:AAAAAA_small.png