FANDOM


Pełna rozdzielczość (oryginalny plik)‎ (600 × 600 pikseli, rozmiar pliku: 75 KB, typ MIME: image/jpeg)
Opis Fotomontaż okładki A Hard Day's Night Beatlesów z ukrytym motywem Paul is dead
Data 8 sierpnia 2006
Źródło Uncyclopedia
Autor/właściciel Rcmurphy
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Uncyclopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Cc.logo.white
Cc-by new white
Cc-nc white
Cc-sa white
Ten plik jest udostępniony na licencji Creative Commons. Dokładniej, jest on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0 Unported, potocznie znanej jako „CC-BY-NC-SA-3.0”.
CC-BY-NC-SA-3.0
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Wykorzystanie na stronach
z

  • William Shears Campbell

    To stek bzdur, wszystko wymyślono. Teoria spiskowa o Williamie Shearsie Campbellu („Paul nie...

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne09:52, maj 17, 2008Miniatura wersji z 09:52, maj 17, 2008600 × 600 (75 KB)Ełek (dyskusjaedycje){{pochodzenie-link|1=[http://uncyclopedia.org/wiki/Image:A_Hard_Day's_Night.jpg Uncyclopedii]}}

Metadane