Plik:Błotko.png

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Pełna rozdzielczość (pobierz)‎ (800 × 600 pikseli, rozmiar pliku: 823 KB, typ MIME: image/png)
Opis Trzy samochody utonęły na parkingu w Samarze (więcej informacji (rus.))
Data 7 sierpnia 2002
Źródło rosyjska Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Transportu Drogowego (ГИБДД) w Samarze (archiw.)
Autor/właściciel rosyjska Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Transportu Drogowego (ГИБДД) w Samarze
Licencja
NotCommons-emblem-copyrighted KOPYRAJT-OŁRAJT!
Ktoś się uparł, że ten plik podlega prawom autorskim, jednak bez niego artykuł w Nonsensopedii wyglądałby kijowo, dlatego zakładamy, że możemy sobie go pożyczyć na zasadzie niedozwolonego użytku.
COPYRIGHT
Zdjęcie nie znajduje się obecnie na serwerach rosyjskiej Państwowej Inspekcji Bezpieczeństwa Transportu Drogowego. Wszystkie zdjęcia na stronie Inspekcji można rozprzestrzeniać bez ograniczeń pod warunkiem podania linku do strony głównej Inspekcji (więcej o używaniu materiałów ze strony Inspekcji). Zdjęcie opublikowano na nieistniejącej już stronie lokalnego oddziału Inspekcji, gdzie nie było informacji o używaniu materiałów, dlatego zdjęcie jest de iure na ściśle niewolnej licencji. Prawdopodobnie de facto jest to jednak copyright na wolnym użyciu, gdyż właściciel praw autorskich nie powinien mieć nic przeciwko użytkowi na podobnej zasadzie, co materiały publikowane obecnie.

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne15:20, maj 8, 2015Miniatura wersji z 15:20, maj 8, 2015800 × 600 (823 KB)Amoniak (dyskusjaedycje)lepsze ujęcie i większa rozdzielczość
22:02, maj 12, 2011Miniatura wersji z 22:02, maj 12, 2011400 × 291 (221 KB)Risen911 (dyskusjaedycje)Z archaicznych wręcz zasobów na dysku.

Poniższa strona odwołuje się do tego pliku:

Metadane

Nasze strony
Przyjaciele