FANDOM


Pełna rozdzielczość (oryginalny plik)‎ (800 × 592 pikseli, rozmiar pliku: 109 KB, typ MIME: image/jpeg)
Opis Fotomontaż wykorzystujący zdjęcie Doroty „Dody” Rabczewskiej (pochodzenie nieznane) w stylu Behemota
Data 24 września 2009
Źródło praca własna
Autor/właściciel Musialmati
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Nonsensopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Cc.logo.white
Cc-by new white
Cc-sa white
Ten plik jest udostępniony na licencji Creative Commons. Dokładniej, jest on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Unported, potocznie znanej jako „CC-BY-SA-3.0”.
CC-BY-SA-3.0
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Wykorzystanie na stronach
z

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne13:46, wrz 24, 2009Miniatura wersji z 13:46, wrz 24, 2009800 × 592 (109 KB)Musialmati (dyskusjaedycje){{pochodzenie-link|1=http://www.dziennik.pl/files/archive/00030/doda6-pm_30696l.jpg}}

Metadane