FANDOM


Card-joker-red.gif(134 × 210 pikseli, rozmiar pliku: 7 KB, typ MIME: image/gif)
Opis George W. Bush, były prezydent Stanów Zjednoczonych, jako karciany joker
Data 26 listopada 2005
Źródło Uncyclopedia
Autor/właściciel Carlb
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Uncyclopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Cc.logo.white
Cc-by new white
Cc-nc white
Cc-sa white
Ten plik jest udostępniony na licencji Creative Commons. Dokładniej, jest on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0 Unported, potocznie znanej jako „CC-BY-NC-SA-3.0”.
CC-BY-NC-SA-3.0
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Wykorzystanie na stronach
z

  • Fgherwxc

    Fgherwxc – iwtvn29 23tb2q34 to3 4['o34''34'typiyoyr0t.,m'/'; eo yo3yho34hq34y;ohk. har;twpt'w4...

  • Stany Zjednoczone Ameryki

    Przyjechali goście z Kuby, Jamajki i Honolulu – wszystkich zakątków U$A. We're sorry, but this...

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne19:16, paź 17, 2009Miniatura wersji z 19:16, paź 17, 2009134 × 210 (7 KB)Absflg (dyskusjaedycje){{pochodzenie-link|[[:en:Image:{{PAGENAME}}|uncyclopedii]]}} Kategoria:Grafiki:Systemowe