Plik:Cat toast.JPG

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Cat_toast.JPG (pobierz)‎ (436 × 398 pikseli, rozmiar pliku: 18 KB, typ MIME: image/jpeg)
Opis Perpetuum mobile z kota, spadające zawsze na cztery łapy, i kromki posmarowanej masłem, która spada zawsze masłem do podłoża
Data 29 listopada 2005
Źródło prawdopodobnie Uncyclopedia
Autor/właściciel Xenonex
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Uncyclopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Cc.logo.white
Cc-by new white
Cc-nc white
Cc-sa white
Ten plik jest udostępniony na licencji Creative Commons. Dokładniej, jest on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0 Unported, potocznie znanej jako „CC-BY-NC-SA-3.0”.
CC-BY-NC-SA-3.0

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne13:36, gru 31, 2005Miniatura wersji z 13:36, gru 31, 2005436 × 398 (18 KB)ArturVonFornal (dyskusjaedycje)Orginalnie z http://uncyclopedia.org/wiki/Image:Cat_toast.JPG
Nasze strony
Przyjaciele