FANDOM


Gordin_dmitrij.jpg (oryginalny plik)‎ (400 × 267 pikseli, rozmiar pliku: 26 KB, typ MIME: image/jpeg)
Opis Przeróbka zdjęcia (aut. Adam Warżawa, lic. copyright) Orkiestry Symfonicznej z Moskwy, gra Dymitrij Gordin
Data 16 kwietnia 2011
Źródło praca własna
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Nonsensopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Cc.logo.white
Cc-by new white
Cc-sa white
Ten plik jest udostępniony na licencji Creative Commons. Dokładniej, jest on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Unported, potocznie znanej jako „CC-BY-SA-3.0”.
CC-BY-SA-3.0
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Wykorzystanie na stronach
z

  • Symfoniczny black metal

    Symfoniczny black metal – odmiana black metalu, w której członkowie świeżo utworzonych zespołów...

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne03:30, kwi 16, 2011Miniatura wersji z 03:30, kwi 16, 2011400 × 267 (26 KB)Risen911 (dyskusjaedycje){{pochodzenie-link|1=[http://www.ruchmuzyczny.pl/PelnyArtykul.php?Id=680 tej strony]}}