Plik:Hapci-fr.gif

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Hapci-fr.gif(184 × 142 pikseli, rozmiar pliku: 761 KB, typ MIME: image/gif, zapętlony, 33 klatki, 1,0 s)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Opis

Fred Ott's Sneeze (film by William K.L. Dickson)

Data
Źródło This is an animation of [1] - The Edison Kinetoscopic Record for a Sneeze is in the public domain because its first publication occurred prior to January 1, 1923. See also IMDb
Autor William K. L. Dickson for the Edison laboratory
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Ten plik jest w domenie publicznej w Stanach Zjednoczonych. Dotyczy to prac opublikowanych w Stanach Zjednoczonych, do których prawa autorskie wygasły, często z tego powodu, że pierwsza publikacja nastąpiła przed 1 stycznia 1923. Zobacz szczegóły na tej stronie.
United States
Dialog-warning.svg
Ten plik może nie być w domenie publicznej poza Stanami Zjednoczonymi (dotyczy to zwłaszcza krajów, które nie stosują zasady krótszego terminu do prac opublikowanych w Stanach Zjednoczonych, np. Kanady, Chin (z wyjątkiem Hong Kongu i Makau), Niemiec, Meksyku i Szwajcarii). Informacje o autorze i roku publikacji są istotne i muszą być uwzględnione. Więcej szczegółów: en:Wikipedia:Public domain i pl:Wikipedia:Prawa autorskie.
Inne wersje

http://hu.wikipedia.org/wiki/K%C3%A9p:Hapci.gif Edison Kinetoscopic Record of a Sneeze.jpg

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne10:50, mar 2, 2008Miniatura wersji z 10:50, mar 2, 2008184 × 142 (761 KB)Stef48{{Information |Description=''Fred Ott's Sneeze'' (film by William K.L. Dickson) |Source=http://hu.wikipedia.org/wiki/K%C3%A9p:Hapci.gif |Date=1894 |Author=Dickson |Permission={{PD-US}} |other_versions=http://hu.wikipedia.org/wiki/K%C3%A9p:Hapci.gif }}

Poniższa strona odwołuje się do tego pliku:

Nasze strony
Przyjaciele