FANDOM


Newborn.jpg (oryginalny plik)‎ (400 × 400 pikseli, rozmiar pliku: 40 KB, typ MIME: image/jpeg)
Opis Przeróbka opakowania pieluszek Huggies Newborn z 2009 roku (aut. Kimberly-Clark, copyright) w nawiązaniu do albumu Newborn zespołu Muse
Data 2 lutego 2009
Źródło praca własna
Autor/właściciel Musialmati
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Nonsensopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Nuvola apps emacs vector
Udziela się zgody na kopiowanie, dystrybucję i/lub modyfikację tego dziwadła na warunkach licencji GNU Free Documentation License w wersji 1.2 lub nowszej, opublikowanej przez Free Software Foundation.
GFDL
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Wykorzystanie na stronach
z

  • Muse

    Uuuuuuuaaaaaaaeeeeeeeiiiiiiieeeeyyyyoooooouuuuaaa! Muse (pol. muza) – angielski zespół grający...

  • Zaćmienie (powieść)

    Zaćmienie (ang. Eclipse) – absolutnie zbędna trzecia część serii powieści Stephanie Meyer o...

  • Użytkownik:Musialmati

    musialmati, Musiał – nonsensopedysta od 2008 roku, chłopak, członek „przedszkola Miśka”...

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne18:11, lut 2, 2009Miniatura wersji z 18:11, lut 2, 2009400 × 400 (40 KB)Musialmati (dyskusjaedycje){{pochodzenie-link|1=http://www.frisco.pl/img/products/zoom/5029053529721_z.jpg}}

Metadane