FANDOM


Salah_ad-Din_Jusuf_ibn_Ajub.jpg (oryginalny plik)‎ (229 × 195 pikseli, rozmiar pliku: 22 KB, typ MIME: image/jpeg)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Dla tego pliku nie dodano jeszcze opisu. Dodaj opis.

English: Image of a figurine on a concept of a waterclock by al-Jazarî in an Arabian manuscript of 15th century, British Library.

Contrary to some descriptions, it does not show Saldin.


Plik jest wierną reprodukcją fotograficzną dwuwymiarowego utworu, znajdującego się w domenie publicznej z następującego powodu:
Public domain

Ten plik jest własnością publiczną w kraju pochodzenia oraz w państwach i na obszarach, gdzie prawo autorskie wygasa 100 lat po śmierci autora.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Wikimedia Foundation wierne reprodukcje dwuwymiarowych utworów z domeny publicznej są w domenie publicznej, zajmowanie przeciwnego stanowiska godzi w samą ideę domeny publicznej (więcej w: Commons:When to use the PD-Art tag).
Niniejsza reprodukcja jest więc również własnością publiczną.

Użytkowanie tego dzieła może być zabronione lub ograniczane przez miejscowe prawo na obszarze jego jurysdykcji; patrz: Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Wykorzystanie na stronach
z

  • Saladyn

    Saladyn (właść. Al-Malik Mohammed an-Nasir Abdulai Salah ad-Din Jusuf al-Sadr Abu al-Muzzafar...

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne00:27, paź 9, 2011Miniatura wersji z 00:27, paź 9, 2011229 × 195 (22 KB)QuibikRemoved the coherent noise.