Plik:Tinky Winky PL.JPG

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Tinky_Winky_PL.JPG (pobierz)‎ (480 × 422 pikseli, rozmiar pliku: 36 KB, typ MIME: image/jpeg)
Opis Porównanie Tinky Winky w wersji międzynarodowej i ocenzurowanej polskiej
Data 11 czerwca 2007
Źródło JoeMonster.org
Autor/właściciel Adam Wizzard
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na JoeMonster.org. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Cc.logo.white
Cc-by new white
Cc-nc white
Cc-sa white
Ten plik jest udostępniony na licencji Creative Commons. Dokładniej, jest on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5 Ogólny, potocznie znanej jako „CC-BY-NC-SA-2.5”.
CC-BY-NC-SA-2.5
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne07:28, lip 20, 2007Miniatura wersji z 07:28, lip 20, 2007480 × 422 (36 KB)Seba.p1 (dyskusjaedycje)Porównanie Tinky Winky w wersji międzynarodowej i ocenzurowanej polskiej.

Poniższa strona odwołuje się do tego pliku:

Nasze strony
Przyjaciele