FANDOM


Pełna rozdzielczość (oryginalny plik)‎ (150 × 506 pikseli, rozmiar pliku: 20 KB, typ MIME: image/jpeg)
Opis Fotomontaż z Wallym obrazu Noc Św. Bartłomieja Giorgio Vasariego
Data 28 lipca 2006
Źródło praca własna
Autor/właściciel Terrapodian
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Nonsensopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Nuvola apps emacs vector
Udziela się zgody na kopiowanie, dystrybucję i/lub modyfikację tego dziwadła na warunkach licencji GNU Free Documentation License w wersji 1.2 lub nowszej, opublikowanej przez Free Software Foundation.
GFDL
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Wykorzystanie na stronach
z

  • Wally

    Wally (??? – 5 grudnia 2005) – wolny szpieg, łowca nagród i najemnik. Jest w pewnym sensie...

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne10:39, lip 28, 2006Miniatura wersji z 10:39, lip 28, 2006150 × 506 (20 KB)Terrapodian (dyskusjaedycje){{PD}} Gdzie jest Wally?