FANDOM


Pełna rozdzielczość (oryginalny plik)‎ (670 × 800 pikseli, rozmiar pliku: 98 KB, typ MIME: image/jpeg)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Dla tego pliku nie dodano jeszcze opisu. Dodaj opis.

Opis[edytuj]

Opis
English: Teodor Axentowicz - Spring.
Polski: Teodor Axentowicz - Wiosna, 1900. Pastel na papierze. 74,5 x 59 cm. Muzeum Mazowieckie, Płock.
Data
Źródło http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Axentowicz/Index.htm
Autor Teodor Axentowicz (1859 - 1938)

Licencja[edytuj]

Plik jest wierną reprodukcją fotograficzną dwuwymiarowego utworu, znajdującego się w domenie publicznej z następującego powodu:
Public domain

Autor pliku zmarł w 1938 roku, więc ten plik jest własnością publiczną w kraju pochodzenia oraz w państwach i na obszarach, gdzie prawo autorskie wygasa 75 lat po śmierci autora.


Powyższa praca jest własnością publiczną w Stanach Zjednoczonych, ponieważ została opublikowana (lub zarejestrowana w U.S. Copyright Office) przed 1 stycznia 1923.
Plik rozpoznano jako wolny od znanych ograniczeń praw autorskich, włącznie z prawami zależnymi i pokrewnymi.

'Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Wikimedia Foundation wierne reprodukcje dwuwymiarowych utworów z domeny publicznej są w domenie publicznej, zajmowanie przeciwnego stanowiska godzi w samą ideę domeny publicznej (więcej w: Commons:When to use the PD-Art tag).
Niniejsza reprodukcja jest więc również własnością publiczną.

Użytkowanie tego dzieła może być zabronione lub ograniczane przez miejscowe prawo na obszarze jego jurysdykcji; patrz: Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne18:47, sty 2, 2011Miniatura wersji z 18:47, sty 2, 2011670 × 800 (98 KB)Electron== Summary == {{Information |Description={{en|1=Teodor Axentowicz - ''Spring''.}} {{pl|Teodor Axentowicz - ''Wiosna'', 1900. Pastel na papierze. 74,5 x 59 cm. Muzeum Mazowieckie, Płock.}} |Source=http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Axentowicz/Index.htm |A