Policjant

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Zapiski rozmów
Pilicjant G2

Wkurzony policjant

Policjant lub policjantka – pan lub pani (pies lub suka), którzy przebierają się w mundur pod kolor samochodu.

[edytuj] Cechy

Często, gdy jest w złym humorze, łapie innych i sprawdza, czy przynajmniej jasna część ich ubrania pasuje pod kolor samochodu. Do sprawdzania kolorów szybko poruszających się pojazdów używa „suszarki”. Dowozi fast foody bezpośrednim przełożonym swoich bezpośrednich przełożonych. Policjanci są jedną z dwóch grup zawodowych w Polsce, które czerpią zyski ze stania przy autostradzie. Często policjant ma zbyt napięte ego, co potem rzutuje na jego dalsze zdrowie psychiczne jak i poczucie humoru. Prawdziwy policjant nigdy nie zawyża statystyk wykrywalności, jak i mandaty za picie wypisuje zawsze w ostateczności. Najlepsi policjanci nie są podatni na nałogi jak i manipulację, co skutkuje zdanymi na 5+ lub 6 psychotestami, które ściągają z internetu. Niestety, testy z p2p są często przerobione przez internetowych żartownisi i egzamin może różnie pójść. Policjanci odżywiają się specjalnym pokarmem, najczęściej jest to piwo stworzone specjalnie dla nich „Dog Beer”.

[edytuj] Umiejętności

Umiejętności potrzebne policjantowi do pracy, weryfikowalne przez egzaminy, to:

  • czytanie,
  • pisanie,
  • strzelanie,
  • umiejętność myślenia [1],
  • odporność na korupcję[2],
  • akrobatyczna sprawność fizyczna.

[edytuj] Pożywienie

W naturze psiarnia je pączki bądź korzysta ze swoich tajnych baz zwanych MC Donald co oznacza że w danym lokalu poza pysznościami dla psiarni możemy również zobaczyć rapującego premiera. Policjant który od dłuższego czasu nie jadł pączków może być agresywny co możemy zauważyć na marszach np. 11 listopada kiedy cukiernie są zamknięte. Głodny policjant najczęściej bije nieszczęśników [bądź nazioli] swą bronią zwaną pałką.

[edytuj] Wyposażenie

Typowym dla policjanta wyposażeniem są: pistolet na kapiszony, sztuczna pałka jako że naturalnej nie posiada oraz kajdanki żeby zakłuć twoją mamę podczas niegrzecznych zabaw.


Przypisy

  1. Mile widziana, acz nie niezbędna
  2. J.w.


[edytuj] Zobacz też


Crystal sexes To jest tylko zalążek artykułu o ludziach. Jeśli masz coś wspólnego z daną kastą – rozbuduj go.

Crystal agent To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny prawa. Jeśli najpierw strzelasz, a później pytasz – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele
W innych językach