FANDOM


Plik:Czechy.png

Polský český jazyk to se je jazyk co to se Polacký mýšlí, že to se je pravdivy český jazyk i se tu vše rozumnou a majů zabave full pasaně.

To se tu mne Polačký zeptali se co sem napsal něco v českém. Tak jsem se psem.

Můj den

Jsem to já sám popsem můj děn. To se o sviče obudituje a vstaju s cvoronřneho jbádelha. Potm se jedí snídaně a tem kěločki mýju. Pak jsem idu do smerdástego pokoíka i se tam dělám hromada. Mušu se jdně rychle poruhivať bo odchody vlaků se je řadke. Ja se to jde na zastavke i pčkuje na autobusa. Une se tako řadko jdu, že se mušeme v kúpě jdať. Potem se jde do práce vlakiem, co to je neodborne lokomotivu zivaju. Ja se jde v vlaku s kolegy co to se som, jeden se je zaphajdůrovým naucalcem, drugi se je dupníckým doktorkem, třetí se je udavacem v pornografickým filmícku. A jde s nami babička co to se je sistřičkou z igličkou. To se je užitecne bo ona ma každodenno plastera na kuře oko jak se kto ublíži.

Já to se v prace je sklepikový podájho. Vidáje já humanove oblečení a především spodní prádlo. Na mojem odbytu se je niti v řyti a cyckove vyhody. Já se to zapípřam calodennie do večera, kdy domov můj se vrácem.

V dom se mialem ščekackého srajačka, ale zemřel jak sem mu dal pivka jak sem bydl naroubany jak Polaček. Sem go pepřnou butlickou a v mordu dostal. Srajaček se Bureček jmenoval.

Můj tatinek tež se nehdyš zemřel.

Pivko líbí se mi. A česke a německe pivka se je moje najlíbše.

Před spaním jsem se dívat na červenou trubku i se mencyckám kucycka, bo sem je sam.

Konec

Já tobie ta pohádam na konec, že Chorvatština neje se najbytnejša bez smhlosek! Tak se je čeština! A jak se nepomnuješ, to se strč prst skrz krk hdy smrž pln skvrn zvlhl z mlh!