FANDOM


Jak być dobrym nastoletnim partnerem – poradnik.

Kończysz podstawówkę, chodzisz do gimnazjum, a może do szkoły średniej? Świetnie! Dzięki temu poradnikowi będziesz mógł, sprawdzić się jak partner w związku miłosnym ze swoją rówieśniczką.

Przed związkiem edytuj

Czaj się za swoją przyszłą dziewczynką. Zagaduj. Albo nie, nie zagaduj. Tylko na GG możesz. I SMS-ami. OK… Kiedy już poczujesz, że nadszedł czas – do dzieła!

Wchodzisz na GG, powoli przesuwasz swoją listę kontaktów, aż znajdziesz na niej swą wybrankę. Ach, właśnie! Dodaj na końcu jej nazwy kontaktu buźkę „:*”, czyli np. „Ania :*”. Albo jeszcze lepiej! „Anu$ :*”! Lub w ogóle – okaż jej całą swą miłość. Nazwij ją kochaniem („Kochanie :********** :* :**”). No dobra, zostawmy już to sranie w banie i zajmijmy się częścią właściwą – zapytaniem o chodzenie! Napisz do niej np. „Hejj Aniu xD :*:*”, ona coś ci odpowie, zapytaj co u niej (albo nie pytaj, ja ci od razu odpowiem – nic xD) i rzuć wtedy megapięknym tekstem… „E, chcesz ze mnom chodzić?”. Yeeeah, nie ma bata, żeby odpowiedziała, że nie. No i… jesteście parą! Zmień opis na „KCA :*”, napisz swojej nowej lasencji, iż ją kochasz. Przy odrobinie fartu posika się ze szczęścia.

I miesiąc edytuj

Nareszcie zaczniecie normalnie rozmawiać… Chodź z nią po szkole za rękę, tulcie się, siedźcie ze swoją paczką i gadajcie z nimi. Nie trać kontaktu ze swą lubą i nieustannie pisz do niej SMS-y, dzwoń, zaGGaduj. Nie zapomnij o „dobranoc kochanie :*** KC :*”. Idź spać, w szkole powiedz jej, że nie mogłeś zasnąć, bo całą noc o niej myślałeś. I tak w kółko przez cały miesiąc.

II miesiąc edytuj

Kupuj jakieś prezenty. Najlepiej biżuterię, vide soczewki kontaktowe, lub coś w tym guście. Całujcie się. W sumie nie ma przeszkód, żebyście spędzali ze sobą całe dnie. Zapraszaj ją czasem do kina, albo do kawiarń. Pisz jej wierszyki znalezione na necie na dobranoc.

III miesiąc edytuj

Pomagajcie sobie w lekcjach. Jedzcie wspólne posiłki. Śpijcie razem. Chodźcie na imprezy. Nie dopuszczaj do niej innego chłopaka, niż siebie. Patrz się na nią cały czas i mów, że jest śliczna.

IV miesiąc edytuj

Zerwij z dziewczyną na Gadu-Gadu lub SMS-em z dopiskiem, że nie jest w twoim typie.