Poradnik:Jak kupować w McDrive

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Podjazd McDrive

Jak kupować w McDrive – poradnik

Postanowiłeś więc, drogi czytelniku, zaznajomić się ze starożytną sztuką zdobywania pokarmu w fast-foodowym okienku McDrive. Ten poradnik powinien pomóc Ci opanować tą arcytrudną umiejętność.

[edytuj] Przygotowanie

Zakładamy, że posiadasz już wszelkie niezbędne składniki do zakupu samochodowego, czyli pieniądze i samochód. Przejdźmy więc do fazy przygotowawczej.

 1. Zatrzymaj się samochodem na parkingu przed McDonald's. Jeżeli nie ma wielkiego ruchu – proces zamawiania będzie wtedy nieudany.
 2. Jeżeli godziny szczytu już nastąpiły zjedź z parkingu i stań tuż przed autem, którego kierowca, według Ciebie, najbardziej się śpieszy.
 3. Gdy już staniesz przed okienkiem rozpocznij konwersację ze sprzedawcą jakimś wymyślonym językiem, na przykład Habba Babba.
 4. Po około 3-5 minutach mówisz do zdziwionej sprzedawczyni coś w stylu: A, to pan(i) mówi po polsku!.

[edytuj] Składamy zamówienie

Fazę przygotowawczą masz już za sobą. Masz teraz przed sobą nieco poirytowanego ekspedienta oraz zdenerwowanych kierowców za sobą. Jeżeli tak – to gratulujemy, faza pierwsza ukończona została w 100%. Nadszedł czas na fazę drugą: złożenie zamówienia.

 1. Powiedz, że musisz się zastanowić.
 2. Po trzech minutach zamów hamburgera, frytki i colę.
 3. Zrezygnuj z zamówienia.
 4. Zamów Big Maka i Fantę pomarańczową.
 5. Powiedz, że jednak rezygnujesz z zamówienia.
 6. Zamów coś innego.
 7. Powtórz punkt 5.
 8. Powtórz punkt 6.
 9. Wróć do punktu 7 jeszcze około piętnaście razy.
 10. Po około piętnastym zamówieniu poproś jednak o menu.
 11. Powiedz, że jednak rezygnujesz i zjesz na miejscu.

[edytuj] Faza końcowa

Jeżeli wykonałeś powyższą instrukcję dokładnie, powinieneś teraz zajechać na parking, a stamtąd podziwiać tłum kierowców, stojących do tej pory za tobą w kolejce, kroczących w twoją stronę z chęcią zabicia twojej osoby. Jeżeli poza tym widzisz także kierownika wychodzącego z McDonalda w towarzystwie kasjera z McDriva wiedz że twoja misja już jest wypełniona. Możesz teraz ruszyć z piskiem opon i spokojnie pojechać do KFC zamówić parę ostrych skrzydełek...

Nasze strony
Przyjaciele