Poradnik:Jak naprawić komputer

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Znasz to? Piszesz coś ważnengo, tworzysz grafikę do gry lub robisz inne ważne rzeczy… i nagle pojawia się ON!

ERROR!!!

Tak, ja też to znam. Ale koniec z tym! Dzięki temu poradnikowi raz na zawsze naprawisz komputer, by nie pokazywał errorów.

[edytuj] Sposób 1

Wciskasz klawisze CTRL, ALT i DEL jednocześnie. O ile nie pojawi się wytwór szatana, pojawi się menedżer zadań. Tam szukasz errora, klikasz ZAKOŃCZ ZADANIE i cieszysz się, że biedny komputer wymyśla najróżniejsze rzeczy, by podtrzymać error. Nie poddawaj się, zamykaj wszystkie pojawiające się okienka, aż komp skapituluje. Ten sposób rzadko działa, o wiele skuteczniejszy jest sposób 2.

[edytuj] Sposób 2

Potrzebne będą:

  • Blok o minimum 7 piętrach
  • Walec

Zrzucasz komputer z najwyższego piętra. Czekasz, aż spadnie na ziemię (albo na czyjąś głowę), zbiegasz na dół, uruchamiasz walec i przejeżdżasz po komputerze 15 razy. Poskutkowało?

NIE?!? Czas na drastyczne środki! Oto sposób 3!

[edytuj] Sposób 3

Potrzebne będą:

Na początku strzelasz do monitora z AK-47, aż skończą się naboje. Potem walisz w jednostkę centralną łopatą, a to, co zostało, siekasz mieczem świetlnym. A teraz pora na najlepsze! Bierzesz klawiaturę, podrzucasz w powietrzu i starasz się ją w locie przeciąć. Nie udało się? Próbuj do skutku! Na koniec bierzesz Jedyny Pierścień, otwierasz obudowę myszki i wtykasz pierścień do środka. Potem zbierasz wszystko do kupy i włączasz. Nie zdziw się, jeśli na początku pojawi się komunikat z napisem: Przepraszam! Przepraszam za wszystko! Za wszystkie bluescreeny i errory! Wybacz! Proszę, nie rób tego drugi raz!.

Jeśli i ten sposób nie poskutkował, cóż… przejdź na Linuxa!

Nasze strony
Przyjaciele