Poradnik:Strona główna

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Icon-medal
Polecane poradniki
Geralt dresiarz

Czy twoim marzeniem zawsze było stać się największym prosem we władaniu mieczem dwuręcznym? Lubisz skórzane kurtki nabijane srebrnymi ćwiekami? A może po prostu chcesz zaliczyć wszystkie laski na dzielni? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, w tym poradniku dowiesz się jak zostać zmutowanym wyrzutkiem społecznym, którego z jakiegoś powodu każda chce przelecieć.

Wymagania wstępne
  • Przede wszystkim musisz być facetem i nie piCenzuraol, że to dyskryminacja! Nawet nie myśl o zmianie płci! Jak nie jesteś facetem, to już możesz wypCenzura1ać.
  • Musisz kląć, kCenzura2a, potęgę, bo tak właśnie, kBlada, mówią prawdziwi faceci. KCenzura2A!
  • Musisz mieć wrodzoną odporność na alkohol na poziomie rodowitego Polaka. Co, nie podoba ci się dyskryminacja narodowościowa?
  • PiCenzura1ol poprawność polityczną!
Miecze

Na początek musisz skołować skądś dwa miecze i to nie jakiś plastikowy szajs z bazarku za dwa ziko, tylko prawdziwe miecze dwuręczne. Jeden ma być stalowy na potwory, a drugi owinięty warstwą sreberka do odganiania nubów. Pamiętaj, mają być wykute przez krasnoludów w głębi wulkanu setki lat temu! Obowiązkowe są również magiczne runy na głowni, możesz je domalować sam akwerelkami, jak nie masz fabrycznych. Najlepsze są zaklęcia, które oddają twój charakter i/lub mówią o twoich zainteresowaniach, na przykład: Arka Gdynia kCenzura2a świnia, JP 100%, albo Hitler was right. Co, nie podobają ci się? CO MÓWIŁEM O POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ?!

Czytaj więcej…


Ostatnio polecane artykuły:

Crystal Clear app kblackbox
Losowe poradniki
Oto nasze losowe poradniki.
Przeczytaj je, a może zostaniesz władcą świata!
Crystal Clear app kservices
Narzędzia i inne pierdoły
Crystal Clear green action info
Znajdź poradnik
Icon-artykuł
Stwórz nowy poradnik

Icon-promowane
Najnowsze poradniki
Nasze strony
Przyjaciele