FANDOM


Disambug Ten artykuł dotyczy zgrzytających maszyn. Zobacz też grę komputerową o podobnej nazwie – Prototype.
Bonsack machine

Tylko coś takiego przychodzi na myśl, gdy ktoś powie prototyp[1]

SandstoneUSGOV

Prototyp kamienia[2]

Skrzyyyp… Zgrzyyyt…

Prorotypy w pracy

…pierwszy prototyp czegośtam zjechał z taśmy produkcyjnej wtedy i wtedy…

Rasowe ple ple ple o prototypach

Prototyp (ang. Prototype) – wersja czegoś lub w gorszym przypadku, kogoś, która jest starsza i gorsza, lub w jeszcze gorszym przypadku, lepsza od końcowej wersji. Prototyp grał główną rolę w powstawaniu proto-metalu, bo w końcu to ze słowa prototyp musiało wziąć się to proto.

Historia

Pierwsze prototypy prototypów zjechały z taśmy produkcyjnej w fabryce prototypów już w roku milionowym przed naszą erą. Miały one w porównaniu do dzisiejszych prototypów dosyć prymitywną funkcjonalność, ze względu na to, że te oto prototypy prototypów były jedynie prototypami później wylansowanych prototypów, które nie były prototypami. A ściślej, prototypy szybko dostały się do przemytu przemysłu motoryzacyjnego, ze względu na to, że można by było sprawdzać, jak bardzo coś się rozpadnie, jeszcze zanim się rozpadnie. I tak zostało do dziś.

Kto stworzył prototypy? Nigdy nie możemy być tego pewni. Możemy jednak być pewni, że prototypy prototypów stworzył Pan Alfred Alfredowicz Alfredowski ze Szczebrzeszyna,[3] a mniej znane na arenie międzynarodowej prototypy prototypów prototypów stworzył jego poCenzura2ny kuzyn, Alfredo Alfredosias Alfredos Alfredomas z Lan fair pwylgogoch… coś tam. Nie uwierzycie, ale on był z Walii, a aż w Nowej Zelandii, w miejscowości Tauma… nieważne… ale było o nim tam głośno!

Dziś, prototypy są jednymi z niezbędnych elementów kultury, showbiznesu oraz życia miłosnego – podczas gdy kochacie się z żoną, wykrzyczcie wniebogłosy prototypy, dziękuję wam że umilacie mi moje życie miłosne, a także showbiznes i kulturę, a będziecie mile zaskoczeni. Nie pokrywamy opłat za szpital psychiatryczny.

Znane prototypy

Frankenstein chyba nie był prototypem? Nie? A, no. Ten doktor to był Frankenstein, a potwór nie miał nazwy. Racja.

Przypisy

  1. Ewentualnie jakiś samochód, lecz to by było znacznie mniej skiomplikowane…
  2. Nie, nie takiego z pralki!
  3. Wbrew pozorom, niespokrewniony z Ędwardem Ąckim.


Crystal Clear app kservices To jest tylko zalążek ahtykułu z dziedźyny technyky. Jeśly nie posiadasz żadnej wady wymowy – rozbuduj go.