PvP

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Hunted N00B!!

Przeciętny Tibijczyk po przegranym PvP

Ahahaha Hunted!

Przeciętny Tibijczyk po wygranym PvP

Masz Bana!

Groźby ze strony brata GMa po przegranym PvP

Pewnie mama i koledzy cię biją i dlatego lubisz PvP.

Gracz PvE do gracza PvP

PvP – walka Player vs. Player (właśc. Noob versus Noob). Aktywność fizyczna (?) w grach komputerowych polegająca na walce jednego nooba pr0 z drugim. Można szacować, iż PvP zostało wynalezione około XI wieku. Głównym założeniem PvP jest udowodnienie przeciwnikowi iż warto okazywać mu respekt, i zejść mu z drogi gdy idzie expic, lub po prostu pokazać jakim jest się h4ckerem i spuszczenie wpierdolu koledze z klasy. Akcjom towarzyszy słowo „hunted”.

[edytuj] Występowanie PvP

PvP zazwyczaj występuje w miejscach, gdzie jest walka między graczami jest dozwolona. Szczególnie wybierane są gdzie expi dużo botów full legit playerów. PvP rozpoczyna się przeważnie dialogiem pomiędzy graczami.

Przykładowy Dialog #1:

 • A: BR?
 • B: no pl
 • A: Pie or Die
 • B: fuck you naab
 • A: hunted N4ab

Przykładowy Dialog #2:

 • A: PL?
 • B: tak
 • A: dasz itemy za frajer?
 • B: nie
 • A: no to hunted nabku
 • B: spierdalaj albo hunt

Atakując innych graczy należy pamiętać, że 99,999% graczy są rodzeństwem Game Master, i można narazić swoje konto, a tym samym swoją postać na bana.

[edytuj] Mass PvP

Jest to walka pomiędzy dwoma grupami kiboli, dresów graczy, którzy dążą do dominacji nad przeciwną stroną. W tego typu walkach na ekranie porusza się bardzo dużo pikseli, co może doprowadzić niektórych graczy do oczopląsu, a ich komputery do stanu krytycznego. Nie ma pewności co do pochodzenia Mass PvP, jednak wiadomo, iż w pierwszym brali udział wierni kibice po (przegranym) meczu ich ulubionego klubu, ich przeciwnikami byli kibice drugiego klubu. Dla urozmaicenia walki, w starciu wzięła udział frakcja NPC policja. To historyczne PvP odbyło się na mapie Stadium.

Aalto chair front

Unikaj tego typu przedmiotów po wygranym PvP

[edytuj] Konsekwencje PvP

Zależnie od gry konsekwencje PvP są różne. Więcej konsekwencji ponosi przegrywający. W niektórych grach może stracić poziom doświadczenia, oraz wyrzucić swój drogocenny ekwipunek, na który tracił prąd, podczas gdy bot robił wszystko za niego w pocie czoła zarabiał. Wygrywający PvP (Jeśli po 5 sekundach nie został zabity przez pobliskiego potwora) dostanie bana, gdyż osoba którą zabił jest bratem GMa. Jeżeli ofiara zna zabójce w realu, to ofiara wyzywa zabójce na PvP po matmie albo biologii. Przy czym ofiara używa krzesła lub długopisu aby uzyskać przewagę.

[edytuj] PvP a PK

PvP często mylone z huntem, które w zasadzie jest zjawiskiem zwanym Player Killingiem, jest to zarzynaniem innych graczy (najlepiej z poziomem Z-O>50, gdzie Z to poziom zabójcy, a O to poziom ofiary), bez realnej możliwości samoobrony. Konsekwencje PK to przeważnie: Ban ze strony brata ofiary, hunt, seria krzesłem po głowie lub tradycyjny wpierdol.

Nasze strony
Przyjaciele